Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
12 maj 2007 roku to właśnie dzisiaj mija druga rocznica powstania serwisu "Ratownictwo Medyczne - Prywatna Strona Ratownika Medycznego".

Przez te dwa lata serwis odwiedziło 137 553 osoby, obecnie w miesiącu zagląda na stronę około 10 000 użytkowników. W księdze gości pojawiło się ok. 300 w większości ;) bardzo miłych wpisów.

Zaglądają tutaj równiez użytkownicy z poza Polski m.in. z takich krajów jak: Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Holandia, Belgia, Irlandia. Odzywają się Polacy którzy pracują jako ratownicy w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.
 
Z subskrypcji serwisu korzysta obecnie 280 osób, na forum serwisu zarejestrowanych jest 116 użytkowników którzy napisali ponad 660 wiadomości. Moderatorzy Ania82, EMS i Pepkor22 czuwają nad wizerunkiem forum, za co pragnę im serdecznie podziękować!!! Dziękuje również wszystkim użytkownikom którzy uczestniczą w dyskusjach i wzbogacają jego treści.

Otrzymałem od was drodzy użytkownicy setki e-maili na które zawsze staram się odpisywać i jeżeli jest to tylko możliwe pomagać.
 
To wszystko co wydarzyło się przez te dwa lata działalności jest dla mnie najlepszym dowodem na to, że serwis jest potrzebny i ma swoich odbiorców. Dlatego pragnę jeszcze raz wszystkim bardzo, bardzo podziękować!!!!

Autor serwisu
Piotr Bartnicki

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account