Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna

Informacje ogólne

Jako operator niniejszej strony bardzo poważnie podchodzimy do kwestii ochrony danych osobowych. Państwa dane osobowe traktujemy poufnie i stosownie do przepisów ustawowych o ochronie danych osobowych, a także zgodnie z niniejszym oświadczeniem o ochronie danych.

Korzystanie z naszej strony internetowej jest z reguły możliwe bez konieczności podawania danych osobowych, z wyjątkiem opcji skorzystania z formularza kontaktowego. Dane osobowe, to wszystkie dane, dzięki którym możliwa jest identyfikacja osoby. O ile na naszych stronach będą zbierane dane osobowe (takie jak: imię, nazwisko, adresy e-mail), to w miarę możliwości, będzie się to odbywać dobrowolnie.

Należy pamiętać, że transmisja danych przez Internet (na przykład podczas komunikacji drogą e- mailową oraz przy wykorzystania formularza kontaktowego) może zawierać luki w zabezpieczeniach.

Szczegółowe informacje na temat ochrony danych osobowych oraz przetwarzania danych w związku z korzystaniem z naszej strony mogą Państwo znaleźć w niniejszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Za każdym razem, gdy odwiedzasz nasze strony, wyrażasz zgodę na zobowiązania wynikające z Warunków użytkowania witryny oraz Polityki prywatności stosowanej w naszej domenie.

Ogólne Wydawca

Wydawcą witryny RATOWNIK-MED.PL jest firma:

 1. Treść witryny: Wydawca dokłada wszelkich starań, aby treści witryny były zgodne z aktualnym stanem wiedzy, dokładne i poprawne. Mogą się jednak zdarzyć usterki, pomyłki, nieścisłości lub błędy, za które przepraszamy.
 2. Zawartość naszych witryn jest udostępniana w formie JAK WIDAĆ. Wydawca witryny nie gwarantuje, że jej zawartość sprosta oczekiwaniom odwiedzających, ani też nie gwarantuje że każdy materiał jest dokładny, kompletny i wyczerpujący.
 3. Odpowiedzialność: Wydawca nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki wykorzystania zawartych w witrynie informacji, w szczególności za jakiekolwiek decyzje życiowe czy finansowe.
 4. Copyright: Cała zawartość witryn - w tym grafika, obrazy, dźwięki, a także wybór i układ treści - jest chroniona przez prawo w Polsce i za granicą. Wszystkie loga, znaki handlowe, slogany, opisy produktów, umieszczone na stronach witryny należą do prawowitych właścicieli i podlegają przewidzianej prawem ochronie.
 5. Reprodukcja: Wszelkie prawa do reprodukcji, powielania i upowszechniania materiałów dostępnych w witrynie należą do Wydawcy lub Autorów.
 6. Profile i treści zamieszczane przez użytkowników: Niedopuszczalne jest zamieszczanie treści które miałby charakter wulgarny, obraźliwy i niezgodny z ogólnie przyjętymi zasadami współżycia społecznego. Zakazuje się zamieszczania informacji które mają charakter typowo promocyjny lub reklamowy w istniejących lub dopiero stworzonych profilach lub spamowania w którejkolwiek części portalu ( m.in. forum, komentarze, galeria itp. ) .

Regulamin Forum

Każdy z użytkowników rejestrując się w portalu Ratownik-med.pl akceptuje również Regulamin Forum Ratownik-med.pl :

>>> REGULAMIN FORUM RATOWNIK-MED.PL >>

Upomnienia

Jeżeli powyższe zasady będą ignorowane przez użytkowników, lub użytkownicy nie będą reagowali na upomnienia ze strony administratorów Portalu - konta będą blokowane i w konsekwencji usuwane!.

Polityka prywatności

 1. Dobrowolność: Wydawca podkreśla, że podawanie wszelkich danych osobowych i innych informacji za pośrednictwem naszej witryny jest w pełni dobrowolne. Dane rejestracyjne i inne niejawne dane osobowe Wydawca chroni ze szczególną starannością.
 2. Prywatność: Wydawca dokłada ze swej strony wszelkich wysiłków, by zapewnić PT Użytkownikom prawo do ochrony prywatności i bezpieczeństwo niejawnych danych osobowych. Ponieważ w Internecie nie można zagwarantować pełnego bezpieczeństwa każdej transmisji, Wydawca wyraźnie oświadcza, że nie gwarantuje bezpieczeństwa danych przesyłanych z witryny i do witryny.

Kontakt

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań, prosimy o kontakt z Wydawcą na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub za pośrednictwem
formularza w zakładce KONTAKT.
fAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy bardzo za rejestrację w naszym portalu!

Administracja serwisu
Ratownik-med.pl

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 Regulamin Forum serwisu:

"Portal Ratownik-med.pl"


I. Zasady ogólne

 1. Każdy z użytkowników forum musi zapoznać się i przestrzegać Regulaminu Forum.
 2. Zanim założysz jakiś temat lepiej warto użyć wyszukiwarki w celu sprawdzenia czy nie istnieje już podobny. Jeżeli takiego nie ma wtedy śmiało możesz założyć swój.
 3. Zabrania się wyzywania, obrażania któregokolwiek z użytkowników forum. Posty z kłótniami mogą być kasowane bez wyraźnego ostrzeżenia.
 4. Podwójne lub niepotrzebne posty będą kasowane.
 5. Zabrania się rozpoczynania tzw. offtopów (postów odbiegających od głównego wątku). Będą one usuwane (jednak, aby nie zakłócić toku wypowiedzi w danym temacie offy będą usuwane, jeżeli całkowicie zdominują główny wątek).
 6. Prosimy nie obrażać współużytkowników Forum.
 7. Prosimy pisać na temat i szanować odmienne zdanie rozmówców.
 8. Stanowczo zakazuje się używania słów niecenzuralnych, pornograficznych, prowokujących i innych - niezgodnych z ogólnie przyjętymi normami wypowiedzi. 
 9. Zakazuje się stosowania także zamienników z podtekstem wulgaryzmu.
 10. Powyższe zasady dotyczą także nick-ów ,  ksywek wybranych przy rejestracji - wszystkie z nimi niezgodne będą usuwane bez ostrzeżenia

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account