Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Pierwsze próby stworzenia serwisu miały miejsce już w marcu i kwietniu 2005 roku. Początki były bardzo trudne. Problem właściwie był ze wszystkim, godziny spędzone przed komputerem a efekty często mierne - co widać na poniższych obrazkach.

Wszystko wreszcie zaczęło kleić się w całość, na stronie pojawili się pierwsi internauci. Mogli dopisać się do księgi gości, napisać do autora. Można już było nawet obejrzeć kilka fotografii. Strona zaczęła być widoczna w wyszukiwarkach.

Kolejna odsłona strony, całkowicie przebudowana. Strona widoczna pod adresem: www.ratownik-med.prv.pl. Powstały nowe działy np. Pogotowie Drawsko, zaczęła działać statystyka, pierwsze odwiedziny z zagranicy. Nowa galeria i rosnąca liczba odwiedzin. To wszystko sprawiało mi wielką satysfakcje.

Stan obecny, w lutym 2006 roku zaczęło działać forum serwisu. Osoby zainteresowane ratownictwem mogą wyrazić swoje opinie. Wszyscy mogą korzystać z subskrybcji i być informowani na bieżąco o nowościach. Ciagła współpraca z innymi organizacjami, serwisami ratowniczymi. Tak w dużym skrócie wyglądała metamorfoza mojego serwisu przez ostatnie 12 miesięcy.

 

Dziękuje za dotychczasową wspólpracę !!!

Autor serwisu:
Piotr Bartnicki

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account