Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Defibrylator DefiMax Plus. Monitorowanie niemal wszystkich najistotniejszych parametrów biologicznych pacjenta wymaganych przez SOR, czytelny i kolorowy 6,5-calowy ekran i tryb AED w wersji standardowej to tylko niektóre z cech wyróżniających nowy model defibrylatora firmy EMTEL. Czołowy producent kardiomonitorów i defibrylatorów w Polsce wprowadza na rynek DefiMax Plus.

Polska premiera nowego defibrylatora klinicznego odbyła się 30-go września podczas obchodów Światowego Dnia Serca w Krakowie.  Nowy defibrylator kliniczny DefiMax Plus to kolejna generacja znanego i cieszącego się dużym zaufaniem wśród personelu medycznego defibrylatora DefiMax biphasic. Umożliwia on monitorowanie wielu najistotniejszych parametrów biologicznych pacjenta wymaganych przez SOR. Pełni więc nie tylko funkcję defibrylatora, lecz również rozbudowanego kardiomonitora z czytelnym i kolorowym 6,5-calowym ekranem.

Oprócz parametrów, którymi wyróżniał się poprzedni model (m.in. monitorowanie EKG, ciśnienia tętniczego (NIBP) i SpO2 (saturacji)) DefiMax Plus umożliwia ponadto: pomiar dwutlenku węgla w powietrzu wydychanym (CO2), pomiar ciśnienia metodą inwazyjną, pomiar temperatury i pomiar oddechu (respirograf). Co więcej, DefiMax Plus już w wersji standardowej posiada tryb AED, który w DefiMax biphasic dostępny był w opcji dodatkowej.
Podobnie jak poprzedni model, również DefiMax Plus, dzięki szerokiemu zakresowi możliwej energii defibrylacji (od 1 do 300 J) oraz zintegrowanym akcesoriom defibrylator przeznaczony jest do pracy zarówno z dorosłymi, jak i z dziećmi.

– Na premierę nowego defibrylatora klinicznego DefiMax Plus wybraliśmy Światowy Dzień Serca. 30 września w Krakowie każde działanie, każdy ruch i każde słowo były dedykowane sercu. – mówi Waldemar Śliwa, dyrektor zarządzający EMTEL, czołowego producenta kardiomonitorów
i defibrylatorów w Polsce. – W sytuacji zagrożenia życia liczy się każda sekunda, dlatego stale rozwijamy i wdrażamy nowe technologie w produkowanych urządzeniach.

Polska premiera nowego defibrylatora klinicznego odbyła się podczas obchodów Światowego Dnia Serca w Krakowie. EMTEL był również partnerem imprezy, w ramach której konsultanci firmy badali serca uczestników, w tym EKG, arytmię, saturację krwi i ciśnienie. Światowa premiera DefiMax Plus planowana jest na listopad w ramach targów Medica 2012 w Dusseldorfie.  Wtedy to defibrylator zostanie oficjalnie wprowadzony na rynek i będzie dostępny w sprzedaży we wszystkich krajach, w których obecny jest EMTEL.

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account