Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Aktualnie na kwarantannie przebywa 50 pracowników medycznych warszawskiego pogotowia – poinformowała w środę PAP rzeczniczka Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego "Meditrans" i koordynator zespołu ratownictwa medycznego Elżbieta Weinzieher. Dodała, że u pięciu osób wynik testów jest dodatni.

"To troje pracowników medycznych i dwóch pracowników technicznych" – przekazała Elżbieta Weinzieher. Podała też, że aktualnie na kwarantannie przebywa 50 pracowników medycznych. Weinzieher zaznaczyła jednak, że sytuacja w każdej chwili może się zmienić.

Wcześniej informowała, że w środę wracają do pracy dwie karetki, które zostały wcześniej wyłączone. To karetki z Marywilskiej i z Bemowa. "Poza tym wszystkie karetki pracują normalnie" – podkreśliła Weinzieher.

 

Z kolei według danych Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej, prezentowanych we wtorek po południu trzy osoby mają potwierdzony dodatni wynik testu na koronawirusa. "To dwie osoby ze stacji pogotowia na Mokotowie i jedna osoba związana ze stacją pogotowia na Bemowie" – poinformowała rzecznik prasowa Mazowieckiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego Joanna Narożniak.

Czytaj więcej: serwisy.gazetaprawna.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account