Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ostatnim czasie dociera do nas bardzo dużo informacji o kwarantannie, niestety dotyczy to często medyków w szpitalach oraz zespołach ratownictwa medycznego. Tak dzisiaj stało się m.in. w Szczecinie, jeden z zespołów Podstawowych został odizolowany. W miejscu w którym przebywają, było pianino - na efekty nie trzeba było długo czekać!

Jeden z ratowników medycznych zagrał fragment utworu z filmu "Piraci z Karaibów". Cała sytuacja została przez nich uwieczniona, a my mamy okazję podzielić się tym nagraniem. 

Ratownicy będą tam przebywali, aż poznają wynik testu na COVID19 pacjentki której udzielali dzisiaj pomocy. Jak usłyszeliśmy, wynik testu ma być znany dzisiaj o północy. Niestety zdarza się, że oczekiwanie na wynik trwa nawet kilka dni. Wierzymy, że test będzie gotowy w krótkim czasie i okaże się negatywny.

Warto wspomnieć, że takie miejsca odizolowania dla ZRM zostały wyznaczone w wielu miastach na terenie całego kraju. Niestety, większość zespołów bardzo często przebywa tam z powodu fałszywych informacji podawanych przez osoby i ich rodziny w przypadku wzywania zespołów ratownictwa medycznego.

Dlatego pamiętajmy! #NieKłamMedyka

 

Poniżej utwór z ratowniczej kwarantanny w Szczecinie:

Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account