Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin

Więcej
2012/05/23 19:03 - 2012/05/23 20:47 #7618 przez młoda
Replied by młoda on topic Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Czesc mam prośbe do tych osob ktore maja jaka kolwiek mozliwosc dowiedzenia sie co moze byc na egzaminie praktycznym w czerwcu 2012 r. z gory dziekuje



Po 1. po co zakładasz kolejny temat o egzaminach (i to jeszcze w nieodpowiednim dziale), skoro istnieje jeden zbiorczy? Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki- ona nie gryzie.
Po 2. po co zakładasz dwa identyczne tematy? Jeśli ktoś będzie miał ochotę odpowie, nawet jeśli dopiszesz post do już istniejącego tematu, a jak nie będzie chętnych, to chociaż byś 10 tematów zakładała, to i tak odpowiedzi nie uzyskasz.
Na początek proponuję poczytać REGULAMIN.
Ania82.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/05/23 19:20 #7620 przez sox
Według moich informacji z pewnego źródła może być wszystko. ;)

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/05/23 19:52 #7622 przez joanna.j23
Replied by joanna.j23 on topic Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witam
Młoda, mam takie niedyskretne pytanie: Czy jeśli (hipotetycznie) rozpoczniesz kiedyś pracę jako Ratownik Medyczny, będziesz na początku każdego dyżuru dzwoniła do Dyspozytora, żeby się dowiedzieć, jakie wezwania na dzisiejszy dzień planuje przyjąć ?
Jeśli trafi Ci się kiedyś wyjazd do oparzenia, to powiesz, że zdawałaś egzamin z intubacji a na oparzeniach to się nie znasz, bo tego nie zdawałaś ?
Nie traktuj tego, jako wyrazu wrodzonej złośliwości, ale zakładanie dwóch tematów na publicznym Forum tylko po to, żeby zapytać o przecieki z państwowego egzaminu, to trochę nierozsądne.
Pozdrawiam

DOBRY RATOWNIK TO ŻYWY RATOWNIK
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/05/30 10:34 #7642 przez shpinaq
Replied by shpinaq on topic Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witajcie,
czy posiada ktoś z Was treść projektów ze stycznia 2012r? Jeden, dotyczący wypadku podczas żniw (mężczyzna lat 55 z amputacją urazową palca) znalazłem w tym wątku. Udostępniłby ktoś resztę projektów?
Pozdrawiam!
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/06/01 22:59 #7645 przez Atame
Replied by Atame on topic Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Ja również poprosił bym o projekty ze stycznia tego roku. To jest mój meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/06/01 23:23 - 2012/06/04 15:07 #7646 przez shpinaq
Replied by shpinaq on topic Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Znalazłem jeszcze drugi projekt z 2012 roku - wypadek motocyklisty (mężczyzna lat 25) i pasażer (mężczyzna lat 20). Zamieszczam w poście. Dostępne leki to te, które ratownik medyczny może podawać samodzielnie.
Pozdrawiam!
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.193 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account