Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

resuscytacja plus v2Zapraszamy do udziału w V edycji konferencji Resuscytacja.plus - stany zagrożenia życia – rozpoznanie i terapia, która odbędzie się 7 listopada 2020 hotelu Park Inn by Radisson Katowice.

Dopełnieniem zwięzłych wykładów, prowadzonych przez wybitnych praktyków, będą warsztaty doskonalące postępowanie w stanach zagrożenia życia.

Defibrylacja, trudne drogi oddechowe, wentylacja, ból, leczenie zawału, USG, trombectomia i nowoczesne leczenie udaru, ciężkie zakażenia, płynoterapia, ocena świadomości po NZK, to tylko część z tematów naszej konferencji.

By uratować chorego, musimy działać wspólnie. Wykłady i warsztaty są przeznaczone dla medyków z IP, SOR, ratownictwa, OAiIT , kardiologii i interny. Wszyscy możemy być elementami łańcucha przeżycia. Liczymy na wiele pytań i udział w dyskusji o tym jak sprawić by więcej osób w Polsce wracało do czynnego życia po zatrzymaniu krążenia.

 

Konferencja odbywa się pod patronatem Sekcji Resuscytacji i Medycyny Stanów Nagłych Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii i Związku Zawodowego Anestezjologów, a gościem specjalnym, z wykładem w ramach SZKOŁY MISTRZÓW, w 2020 roku, będzie Pan Profesor Waldemar Machała. Zapraszamy również na wykład ”na czasie”: Ryzyko związane z koronawirusem.

Więcej informacji, program i rejestracja na stronie: http://resuscytacja.plus/

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account