Jak pomóc?

Więcej
2013/01/11 17:13 #8785 przez brunetka021
Replied by brunetka021 on topic Odp: Jak pomóc?
Ja już chyba nie umiem jej pomóc:(:(

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/11 17:19 #8786 przez AlAl
Replied by AlAl on topic Odp: Jak pomóc?
Eeeej, nie możesz tak myśleć bo kto jak nie Ty jej pomoże, trzeba być dobrej myśli :)

Będzie dobrze, wiem pewnie powiesz że łatwo się mówi, ale to od Ciebie najwięcej zależy. My tutaj możemy pomóc poradą wesprzeć na duchu ale to i tak Ty masz największy wpływ na nią. Nie poddawaj się!

Jesteśmy z Tobą :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/11 18:26 #8787 przez Danielo85
Replied by Danielo85 on topic Odp: Jak pomóc?
Również mocno trzymam za Was kciuki. I naprawdę wierzę, że uda wam się. Swoją drogą mam wielkie uznanie dla Ciebie za trud który wkladasz. Duchem jestem z Tobą.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/12 11:09 #8791 przez Patryk
Replied by Patryk on topic Odp: Jak pomóc?
Zdaje sobie sprawę z tego co przeżywasz. W mojej dalekiej rodzinie też pojawił się taki przypadek, gdzie właśnie najbliższa rodzina musiała być wyczulona na wszelkie zachowania chorego, czasem nawet "stać na baczność". Z reguły choroby psychiczne niszczą nie tylko chorego, ale i też wszystko wokół. Nie możemy za to nikogo obwiniać. Życzę Ci pomyślności i stabilizacji tej ciężkiej sytuacji.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/13 10:49 #8794 przez ww61
Replied by ww61 on topic Odp: Jak pomóc?
Depresja,najgroźniejsza czesto lekceważona i zbierająca potężne żniwo choroba naszej cywilizacji.Zgadzam się z Karolcią109.Dobry psychiatra i dobre skierowanie di szpitala psychiatrycznego.Na skierowaniu nie może zabraknąć słów prawdy o myślach i planach samobójczych.Wtedy podpis pacjenta na zgodę na leczenie nie jest wymagany.Są to bardzo trudne przypadki tak samo jak decyzje,które muszą być radykalne przykre ale konieczne.Rozmowa może nawet pogłębić stan

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/09/18 07:46 #9436 przez Bartas
Replied by Bartas on topic Odp: Jak pomóc?
Wedlug mnie ..... pierw skierowac na rozmowe z psychologiem lub psychiatra (mimo wszystko w dzisiejszych czasach ludzie boja sie psychiatrow jakby mieli od razu trafic do psychiatryka ;-))) ) i tam powinna zasiegnac konsultacji i wrocic z receptami ... druga kwestia w czasie zalamania zawsze pomoze POZ lekarz przyjedzie i albo poda leki na miejscu i zaleci wizyte u psychiatry w terminie najblizszym lub w sytuacjach pilnych moze skorzystac z Transportowki i zawiezc do szpitala psychiatrycznego (lub na oddzial psychiatryczny) . Takie sa wedlug mnie ewentualnosci. Pozdrawiam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.187 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account