ŚWIDNICA. Trzy osoby ucierpiały w wypadku, do którego doszło dzisiaj po godz. 8.00 na skrzyżowaniu ulic Riedla i Zamenhofa.
Karetka pogotowia ratunkowego przewróciła się na lewy bok.. Ambulans wyjeżdżał z ulicy Ofiar Oświęcimskich i jechał po pacjenta na osiedle Młodych. W pojeździe znajdował się trzyosobowy zespół. Gdy auto mijało skrzyżowanie w tylny bok uderzył ford focus jadący w kierunku Świebodzic.
Najbardziej ucierpiał kierowca karetki, który z urazem szyjnego odcinka kręgosłupa został przewieziony do szpitala Latawiec. Pod obserwacją lekarzy są również pozostali członkowie załogi. Bez szwanku wyszedł z wypadku kierowca forda. Obaj kierowcy byli trzeźwi.
– Na miejscu cały czas pracują policjanci, badane są okoliczności wypadku. Obecnie nie można jednoznacznie stwierdzić, kto ponosi winę za to zdarzenie – mówi Katarzyna Czepil, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.
Ruch w rejonie skrzyżowania jest utrudniony. Autobusy komunikacji miejskiej chwilowo są kierowane innymi trasami.
Źródło, zdjęcia: wiadomosci.swidnickie.pl

Komentarze
Czy może - jak zwykle "u nas" jednak nie?
Czy może - jak zwykle "u nas" jednak nie?[/quot
Co to ma za znaczenie dobrze że nikt nie zginął w bocznym uderzeniu zwykłe pasy by jeszcze szkody narobiły tak jak i przy czołowych ale przy pewnych prędkościach