Jak jest być ratownikiem ?????

Więcej
2011/10/30 14:33 - 2011/10/31 18:21 #6973 przez ww61
Replied by ww61 on topic Jak jest być ratownikiem ?????
Z racji faktu,że rynek pracy dla ratowników medycznych jest przesycony a praca jest środkiem do życia proponuję zastanowić się nad pielęgniarstwem który to zawód staje się deficytowy.Gdybym miał szansę powrócić do momentu wyboru zawodu ten właśnie zawód bym wykonywał i kto wie,czy po specjalizacji z ratownictwa medycznego nie próbował bym sobie urozmaicić życia zawodowego ubierając się na czerwono.
Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/30 18:06 - 2011/10/31 18:21 #6974 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Jak jest być ratownikiem ?????
Biorąc pod uwagę fakt iż o pracę w zespołach wyjazdowych dzisiaj naprawdę trudno, gdyż jak napisał ww61 rynek jest już przesycony, zdecydowanie większe szanse mają jednak ratownicy medyczni niż pielęgniarki spełniające ustawowe wymogi dla pielęgniarki systemu.

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/30 18:23 - 2011/10/31 18:20 #6975 przez nata
Replied by nata on topic Jak jest być ratownikiem ?????
dużo osób stara się mnie właśnie namówić do pielęgniarstwa. Mam jeszcze 3 lata, jednak już powinnam zacząć myśleć o tym mimo wszystko.
Dziękuję bardzo za przydatne informacje ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/30 19:11 - 2011/10/31 18:20 #6976 przez Pola
Replied by Pola on topic Jak jest być ratownikiem ?????
wydaje mi sie, ze każdy powinien dążyc do postawionych sobie celów..
a jeśli chodzi o przesyt ratowników to na prawde nie jest tak do końca.. wszystko zależy od tego w jakim miejscu sie mieszka czy planuje pracowac..

Pozdrawiam Paulina

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/30 21:32 - 2011/10/31 18:20 #6978 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Jak jest być ratownikiem ?????
Kobieta ratownikiem medycznym , Jak jest być ratownikiem ????? , czy opłaca w dzisiejszych czsach isc na ratownika medycznego ? i wiele innych, wystarczy przed założeniem tematu przeczytać regulamin i przejrzeć forum lub ewentualnie skorzystać z wyszukiwarki.
Pozdrawiam i miłej lektury życzę.

Temat został scalony z podobnym już istniejącym! Proszę nie dublować tematów! Kłania się REGULAMIN naszego forum.

Administrator

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/30 21:41 - 2011/10/31 18:18 #6979 przez nata
Replied by nata on topic Jak jest być ratownikiem ?????
ooo ;) bardzo dziękuję. Fakt nie doczytałam i od razu założyłam temat ;) a jak widzę wszystko już opisane zostało powyżej.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.310 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account