Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Kobieta ratownikiem medycznym

Więcej
2008/07/17 15:32 #1102 przez Iskaks
Iskaks stworzył temat: Kobieta ratownikiem medycznym
Witam wszystkich!Chcę zostać ratownikiem medycznym.Od września zaczynam naukę w studium medycznym,a po szkole chcę nadal studiować w tym samym kierunku. Ale się zastanawiam,czy ma to jakiś sens. Doczytałam się w internecie, że jest problem z przyjmowaniem kobiet na stanowisko ratownik medyczny. Jak to jest naprawde? Czy mam jakieś szanse pracować w tym zawodzie. Proszę o jakieś informacje na ten temat.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/07/17 18:06 #1103 przez mangus
mangus odpowiedział w temacie: Odp.:Kobieta ratownikiem medycznym
Witaj Iskas.
Pewnie większośc powie, że lepiej od razu na studia. Ja oczywiście też się z tym zgadzam tym bardziej, że jesteś ewidentnie nastawiona na edukację, a nie pracę.
Co do zatrudnienia kobiet rm - to zależy gdzie mieszkasz i jaki region (pod kątem pracy) Cię interesuje. Co kraj to obyczaj.
Pozdrawiam.

mangus
[color=]Śmierć stabilizuje stan pacjenta[/color]

Więcej
2008/07/17 18:07 #1104 przez AlaRM
AlaRM odpowiedział w temacie: Odp.:Kobieta ratownikiem medycznym
WItam. Kobieta czy nie?podobno chciałysmy równouprawnienie? to chyba je mamy:) To nie prawda że niechętnie przyjmują kobiety.Chociaż w Studium w którym ja byłam.Była mała dyskryminacja ze strony niektórych pań mgr. Ale trzeba być twardym,stawić czoła!Tak samo na praktykach w pogotowiu!Nieść,walizkę,ZOLL i jeszcze butlę!aby nie pokazywać swoich słabości:) Głowa do góry!:)

Więcej
2008/07/19 15:07 #1105 przez 1961
1961 odpowiedział w temacie: Odp.:Kobieta ratownikiem medycznym
Uważam,że ta praca jest dla pań jak każda inna tym bardziej jeśli czuje się do niej powołanie.Dodam też,że wg.mnie idealny zespół P powinien liczyć 3 osoby i wtedy nie ma problemu z dźwiganiem noszy czy też krzesełka kardiologicznego.Życzę wszystkim paniom dużo satysfakcji z pracy w Ratownictwie Medycznym

Więcej
2008/07/19 18:48 - 2008/07/20 07:22 #1106 przez kasia
kasia odpowiedział w temacie: Odp.:Kobieta ratownikiem medycznym
Iskaks jak można wiedziec gdzie idziesz na ratownika? ;)

Pytanie poza tematem wątku, z takimi pytaniami proszę się zwracać poza forum bezpośrednio do osoby np. korzystając z PW (Prywatne Wiadomości). Dyspozytor

cieszyc sie chwila...

Więcej
2008/07/19 21:56 #1107 przez AlaRM
AlaRM odpowiedział w temacie: Odp.:Kobieta ratownikiem medycznym
Ale moim zdaniem.Jeżelii sa juz 2 os zespoły ratowników med. Po co dawac nowy etat i płacic.Skoro 2 os w karetce sa wystarczające,Wydaje mi się ze takie zdanie mają wyżsi rangą ;] Pzdr

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.092 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account