Oferta pracy dla ratowników medycznych w Manchester, UK

Więcej
2013/05/15 20:13 - 2013/05/16 09:28 #9146 przez NWAS
Oferta pracy dla ratowników medycznych

w Manchester, Wielka Brytania

Czy jest ktoś zainteresowany pracą jako ratownik medyczny w Manchesterze, w Wielkiej Brytanii?

Jeśli jesteś ratownikiem medycznym z stopniem licencjata lub jesteś na ostatnim semestrze ratownictwa medycznego, chcielibyśmy abyś wyraził zainteresowanie ofertą pracy poprzez wysłanie email zawierający informacje: jak się nazywasz i gdzie mieszkasz.

Więcej informacji zostanie ogłoszonych w przeciągu kilku następnych miesięcy w zależności od zainteresowania ofertą.

Jeśli zainteresowanie będzie wystarczająco wysokie, będziemy chcieli przeprowadzić kampanię rekrutacyjną w największych miastach Polski, a kandydaci będą mieli szansę zatrudnienia przez największego pracodawcę państwowego Wielkiej Brytanii- North West Ambulance Service NHS Trust (znany jako NWAS), który zapewnia świadczenia ratownictwa medycznego dla ponad 7 milionów ludzi na terenie północno-zachodniej Anglii.

Pomyślnym kandydatom na początek proponujemy wynagrodzenie rzędu £21,388 rocznie (funt szterling) +dodatek 25% za pracę w godzinach niespołecznych(UHP). Wynagrodzenie rosnąć będzie z roku na rok aż do 7 lat do momentu osiągnięcia £27,901 +dodatek 25% (UHP).

Od kandydatów będzie wymagana biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Jeszcze nie wszytko zostało ustanowione, ale NWAS rozważa pomoc finansową w potencjalnych kosztach transferu kwalifikacji.

Dla wszystkich pomyślnych kandydatów będzie przeprowadzone intensywne wprowadzenie do roli ratownika medycznego w brytyjskim pogotowiu ratunkowym.

Od momentu rozpoczęcia treningu będzie wypłacane pełne wynagrodzenie.

Czy wiesz że w Manchesterze jest polski konsulat oraz bardzo liczna Polonia?

W między czasie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:
www.nwas.nhs.uk/about-us


Is there anyone interested in potentially working as a paramedic in Manchester UK – You must have completed your 3 year Bachelor’s Degree by the summer this year – Please just state your name and the city where you live, further details will follow in the next few months depending on how many people are interested. This may include a visit to Poland by this largest ambulance service in the UK, who serve over 7 Million people (North West Ambulance Service NHS Trust – known as NWAS). The salary for a new recruit paramedic starts at 21,388 GBP with up to 25% additional shift allowance and increases every year until after 7 years is 27,901 GBP again with up to 25% shift allowance added. You will need to have both written and spoken English skills at a fluent level. Although nothing is yet finalised there is potential for financial assistance with certain aspects of the recruitment process. Also whilst training and undergoing the induction course in the UK you will receive full salary. Did you know Manchester has a Polish Consulate and a Polish community?
In the meantime please take a look at the NWAS web site www.nwas.nhs.uk/about-us



Format zgłoszenia:
Imię nazwisko, miejsce zamieszkania
Proszę wysyłać na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Za tę wiadomość podziękował(a): mariolacmg

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/15 20:44 #9147 przez mariolacmg
Witam ja bym byla zainteresowna raca jako ratownik medyczny w Angli ale jestem po 2 letnim Studium Medycznym wiec nie wiem czy to wystarczy pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/15 21:13 - 2013/05/15 21:14 #9148 przez tomek0612
Nie wastarczy z tego co sie dowiadywalem to wymagane jest wyzsze wyksztalcenie. Licencjat na akademi. Ze studium nie da rady

Wysłano z Samsung Galaxy S III

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/15 22:02 #9150 przez Springman
Bylbym Chetny znam biegle angielski oraz bardzo dobrze angielski medyczny

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/15 22:30 #9151 przez Anik
Witam serdecznie :)

Bardzo ciekawa oferta pracy.. Jestem zainteresowana :) ukończyłam studia, znam angielski i chętnie wyjadę poznać specyfikę pracy ratownika w UK. Gdzie mam się zgłosić i do kogo w celu zdobycia bardziej szczegółowych informacji?

Z góry dziękuję

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/05/16 08:14 #9152 przez SanMic
Michał Saniewski, Białystok

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.340 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account