Oferty pracy

Więcej
2008/11/27 14:40 #1602 przez buniu14
Oferty pracy was created by buniu14
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów, i już na wstępie pragnę przeprosić, jeżeli temat się powtarza mimo iż szukałem odpowiedzi na forum lecz jej nie znalazłem, być możne przeoczyłem :)

Pragnę się dowiedzieć jak jest z ofertami pracy dla RM, i w jakich województwach jest ich najwięcej.
Czy ciężko jest znaleźć prace młodemu ratownikowi po szkole?

Zamierzam iść do szkoły ratownictwa medycznego lecz boje się że po skończeniu nie będę miał pracy, a bardzo zależny mi by robić to o czym się zawsze marzyło.
Dodam że mam skończone 25 lat, czyli po ukończeniu \"kursu\" sięgnę 27, czyli jeszcze nie najgorzej w tym zawodzie.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/27 14:53 #1603 przez Aneczka
Replied by Aneczka on topic Odp.:Oferty pracy
cześć
myśle że oferty pracy zależą przedewszystkim do rejonu w którym bedziesz chciała pracować, a co do pracy to myśle że niebędzie źle, a co do wieku tym bardziej.pozdrowionka ;)

[img size=150][/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/27 15:06 #1604 przez buniu14
Replied by buniu14 on topic Odp.:Oferty pracy
Dziękuje za błyskawiczną odpowiedz i za dodanie otuchy :)

Niestety żyję w mieście gdzie wszyscy się znają, i są 3 możliwości pracy, huta szkła, praca w urzędzie, lub praca w sklepie. Do dwóch pierwszych należy mieć odpowiedni żagiel, w który przyjazny wiatr będzie dmuchał, i pchał twą malutką łódeczkę po rzecze zwanej kariera, ale trudno nazwać karierą prace w hucie. Najbardziej boje się że moja łódeczka nie posiada żagla, a wiosełka którymi samemu muszę pracować by cokolwiek osiągnąć.

Prościej mówiąc boje się że bez znajomości będzie ciężko :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/27 15:07 #1605 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp.:Oferty pracy
Dziś jest tak a jutro inaczej.To jak wygląda rynek pracy dzisiaj nie musi mieć pokrycia za dwa czy trzy lata.Jeżeli chcesz zostać ratownikiem medycznym bo wydaje Ci się,że z pracą nie będzie problemu to rozważ jeszcze przynajmniej kilka innych zawodów jakie możesz zdobyć.Bo do ratownictwa medycznego nie wystarczy sama chęć do pracy.Trzeba chcieć pracować jako ratownik medyczny,a to bardzo specyficzny zawód B)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/11/27 15:31 - 2008/11/27 15:48 #1606 przez Aneczka
Replied by Aneczka on topic Odp.:Oferty pracy
zgadzam się z toba marcinie,że najważniejsze że się lubi swój zawód, ja narazie też niepracuje w zawodzie ratownika ale jak skończe drugie studia to wtedy zanierzam,myśle że niebędzie dużych problemów z pracą B)

a ha a jak jest w waszych miastach albo regionach z praca ratownika?? tak na poważnie

[img size=150][/img]

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/07 11:50 #6872 przez Przytulacz
Replied by Przytulacz on topic Odp: Odp.:Oferty pracy
Witajcie.
No ja to jestem dopiero przypadek.
Po tylu życiowych burzach dopiero teraz dojrzałem ostatecznie do świadomości, co zawsze było dla mnie ważne.
Puknęła czterdziestka a ja dopiero wchodzę w świat niesienia pomocy ( poza krótkim czasem pracy w szp. woj. W Zgierzu ).
Jeszcze daleka droga przede mną i jeszcze sporo od siebie ludziom dam.
Miło was poznać.
Pozdrawiam.
Ps.
Czy w Łodzi ktoś da mi szansę na start?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.147 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account