Drodzy koledzy i koleżanki ratownicy

Więcej
2011/10/09 19:50 #6886 przez R05k
Założyłem ten temat bo jestem ciekaw, czy w ogóle a jeśli tak to na kogo głosowaliście w swoich miastach.
Ja głosowałem do sejmu na kandydatkę PSL, a do senatu na kandydata Ruchu Prezydentów Miast Obywatele do senatu.
Dziękuje za ewentualne odpowiedzi.
Pozdrawiam

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/10 07:54 #6888 przez FocusMED
Replied by FocusMED on topic Odp: Drodzy koledzy i koleżanki ratownicy
Ja z przyczyn technicznych nie głosowałem, obawiam się że temat może wywołać delikatne spięcia. :)
Gdybym głosował to był by to PiS.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/11 23:58 #6896 przez soofi
Replied by soofi on topic Odp: Drodzy koledzy i koleżanki ratownicy
Ja głosowałam na Nową Prawicę! Jako jedyni są za pełną prywatyzacją służby zdrowia a dla mnie jest to naistotniejsza rzecz, oczywiście mają też wiele innych ciekawych punktów programowych. A do senatu na kandydata Ruchu Prezydentów Miast Obywatele do senatu tak jak ty. Czemu właśnie PSL jeśli można spytać?

" Raczej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach"

SKLEP RATOWNICZY

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/12 08:28 - 2011/10/12 08:51 #6898 przez R05k
Witaj Soofi

Na PSL dlatego że chodź wejdą w koalicję z każdym, to są gwarantem że moja przyszła emerytura będzie bezpieczna. A poza tym mieszkam na wsi, a PSL to partia chłopska. I moim zdaniem prywatyzacja służby zdrowia to poroniony pomysł.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/12 09:19 #6899 przez soofi
Replied by soofi on topic Odp: Drodzy koledzy i koleżanki ratownicy
Dlaczego poroniony? Przecież dzisiaj jak się coś komuś naprawdę dzieje to i tak musi iść do prywaciarza i zapłacić jeśli chce cokolwiek załatwić w jakiś normalnych warunkach i przede wszystkim w normalnym czasie..więc po co dodatkowo płacić na fundusz? Według mnie lepiej by było zatrzymać te pieniądze i używać je właśnie wtedy kiedy z lekarza skorzystać będziemy chcieli. To odrazu robi też mniejsze kolejki w przychodniach bo ludzie idą do lekarza kiedy trzeba a nie kiedy im się nudzi bo już trzeba za to płacić. Pozatym personel będzie bardziej dbał o pacjenta bo od tego zależy przyszłośc danej placówki czy będzie miała klientele czy ją straci przez złe podejście. Jak dla mnie prywatna służba zdrowia to byłby duży krok do przodu dla naszego kraju, to oczywiście moje subiektywne zdanie, szanuję jeśli ktoś ma inne;)

" Raczej umrzeć stojąc niż żyć na kolanach"

SKLEP RATOWNICZY

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/12 09:58 #6900 przez FocusMED
Replied by FocusMED on topic Odp: Drodzy koledzy i koleżanki ratownicy
Mylisz się bardzo drogi kolego. Prywatyzacja to wybitnie poroniony pomysł.
Już tłumaczę dlaczego, ci co mają pieniądze będą mieli super ale ci co zarabiają po 1200pln nie będą mogli się leczyć! Leczenie to nie tylko pójście do lekarza za 100pln. Zdajesz sobie drogi kolego ile kosztuje chociażby stosunkowo prosta cholecystektomia że nie wspomnę o poważnych zabiegach? Stać Cię na to? Zachoruje Ci dziecko przyjedzie karetka trzeba przetoczyć płyny ok dojście doszpikowe 400pln.

Oczywiście można się ubezpieczyć tyle że będzie tak jak w stanach połowa pacjentów nieubezpieczona. Zgadnij dlaczego? Właśnie tak dobrze myślisz BO ICH NA TO NIE STAĆ.

Rozwiązaniem jest modernizacja systemu ubezpieczeń i finansowania służby zdrowia to po raz a po dwa to usunięcie złodziei i innych przestępców z kadry rządzącej naszym krajem, niestety na to się nie zanosi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.136 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account