Ubranie służbowe gdzie i jakie najlepiej kupic??

Więcej
2012/11/28 16:08 #8463 przez Moro1951
www.gemini-ratownictwo.pl/

Polecam:) Mam spodnie i polar. Jestem bardzo zadowolony z zakupu:)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/13 08:52 - 2012/12/13 08:55 #8525 przez Pawełek
W tym roku w stacji gdzie pracuje, przetarg wygrała firma akatex.
Samo wykonanie i wygląd ciuchów bardzo ładny.
Ale zawsze jest jakieś ,ale, :-) jako, że oszczędności dotykają również system rm, to dostaliśmy ubrania całoroczne. Już teraz, przy temperaturze - 3 mam mokry tylek a spodnie przyklejone do nóg. Więc spodni całorocznych nie proponuje, natomiast kurtkę jak najbardziej.
Prywatnie ubrania do pogotowia kupowałem na kabapol.eu. Drogie, ale bardzo dobre, do tego kontakt i obsługa klienta rewelacyjna.
Jeśli chodzi o pracę na sor, to chodziłem w spodniach treningowych, firm salewa i milo. Koszulki ze strony trzypiora.pl.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/14 08:25 #8536 przez dyspozytor
Witam,

Właściwie od zawsze dostajemy ciuchy z Akatexu i bywało z nimi różnie. Często sam wygląd bardzo fajny, wykonanie i jakość pod wielkim znakiem zapytania. Teraz dostajemy już pomarańczowe zestawy i tutaj muszę potwierdzić opinie mojego przedmówcy. Przy większym wysiłku kiedy zaczynamy się pocić na podszewce kurtki gromadzą się duże ilości potu. Można by rzec, że woda leje się strumieniami. Od kolegów słyszałem podobne opinie na temat spodni zimowych.
Odnośnie asortymentu z trzypióra.pl mogę z czystym sumieniem polecić.

Wysłane za pomocą TapaTalk


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/24 19:36 #8853 przez conditor1

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/01/25 10:38 #8858 przez Darth Vader
Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaproponować omijanie Akatexu z daleka. Lat kilka temu mieli w ofercie całkiem fajne pozycje a teraz tragedia. Tak jak napisali poprzednicy, pot cieknie po dupie strumieniami :sick:

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/06/20 12:57 #9241 przez wojak_1990@wp.pl
Replied by wojak_1990@wp.pl on topic Odp: Ubranie służbowe gdzie i jakie najlepiej kupic??

Witam!
Najlepiej wejdź w naszą linkownię, tam znajdziesz adresy kilku sklepów i firm zajmujących się interesującym Cię asortymentem.
Pozdrawiam.



a gdzie takowa linkownia się znajduje??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.334 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account