KURSY PROWADZONE PRZEZ RM

  • Damiratmed
  • Damiratmed Avatar
  • Gość
  • Gość
2011/09/01 09:37 #6713 przez Damiratmed
Replied by Damiratmed on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM
Do pierwszej pomocy chyba nie istnieje. O mały włos a kłótnia by była. Z mojej strony Sorry kolego "yasiu_s"











PS: Kolega chyba ma już odpowiedź na swoje pytanie. Proponuję Zamknąć temat!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/01 17:41 #6716 przez conditor1
Replied by conditor1 on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM
Czy reszta kolegow podziela informacje ze nie ma nic takiego dla pierwszej pomocy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 07:22 #6718 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM

Czy reszta kolegow podziela informacje ze nie ma nic takiego dla pierwszej pomocy?

Ile jeszcze będziesz marudził? Odnoszę wrażenie (tu chciałbym się mylić), że po prostu nie masz pomysłu jak się do tego zabrać... :sick:

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/02 10:01 #6719 przez endriu
Replied by endriu on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM
Myślę że kolega chciałby wszystko podane na tacy. Konspekty zajęć, ramowy plan i wszystko co potrzebne do prowadzenia kursu.

Kolego w szkole miałeś zajęcia tj. "Dydaktyka ratownictwa medycznego" ?

Andrzej Choroszkiewicz
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/03 16:35 #6738 przez Megan_J
Replied by Megan_J on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM
Kolej na moje pytanie - oby nie wzbudziło takich emocji.

Przeglądając oferty pracy trafiłam na ogłoszenie, w którym szkoła nauki jazdy szuka ratownika medycznego do przeprowadzenia kursu z pierwszej pomocy "posiadającego uprawnienia do prowadzenia tego kursu".
Czy ratownicy medyczni prowadzący kursy PP w szkołach jazdy mają jakieś specjalne uprawnienia?

żadnej informacji o tym nie znalazłam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/09/04 07:35 - 2011/09/04 07:35 #6740 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: KURSY PROWADZONE PRZEZ RM
KODEKS DROGOWY PRAWO O RUCHU DROGOWYM

Art. 105. 1. Szkolenie osoby ubiegającej się o uprawnienie do kierowania pojazdem silnikowym albo tramwajem jest prowadzone przez instruktora, z zastrzeżeniem ust. 3.

3. Szkolenie w zakresie udzielania pierwszej pomocy jest prowadzone przez osobę, która spełnia warunki określone w art. 8 ust. 2 ustawy z dnia 8 września 2006 r. o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

Ustawę o PRM mam nadzieję znasz ;)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!
Za tę wiadomość podziękował(a): Megan_J

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.228 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account