Ratownik medyczny - szczepienia

Więcej
2022/01/17 08:55 #13058 przez zaqq1577
Ratownik medyczny - szczepienia was created by zaqq1577
Pracuje na SORze. Mam pytanie odnośnie szczepień ochronnych, np. przeciwtężcowych na SORach. Czy ratownik medyczny może je wykonywać?
Z tego wiem zmieniły się przepisy i już możemy:
Art. 17. - [Obowiązkowe szczepienia ochronne] - Zapobieganie oraz zwalczanie zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi.
6. 1
Obowiązkowe szczepienia ochronne przeprowadzają lekarze lub felczerzy, pielęgniarki, położne, higienistki szkolne i ratownicy medyczni, posiadający kwalifikacje, określone na podstawie ust. 10 pkt 3.
Wie ktoś coś więcej w temacie?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.145 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• opiniapubliczna1234 Avatar
    • Ankieta badawcza
    • Szanowni Państwo,  jestem studentką psychologii klinicznej i aktualnie przygotowuję moją pracę magisterską dotyczącą tematyki zdrowia psychicznego wśród Ratowników Medycznych. Z góry dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc w uzupełnieniu skonstruowanej przeze mnie ankiety badawczej.  Link do ankiety:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpHA3PaICfkQ4hMC6c6XvcqS5McJxD4pseCWsHhS7a7Rd51w/viewform
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2022/09/13 07:56
    • opiniapubliczna1234 Avatar
    • Ankieta dla Ratowniczek i Ratowników Medycznych
    • Szanowni Państwo,   jestem studentką psychologii klinicznej na i aktualnie przygotowuję moją pracę magisterską dotyczącą tematyki zdrowia psychicznego wśród Ratowników Medycznych.  Z góry dziękuję za Wasze wsparcie i pomoc w uzupełnieniu skonstruowanej przeze mnie ankiety badawczej.  Link do ankiety: docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpHA3P...HhS7a7Rd51w/viewform
    • W Ratownictwo Medyczne / Rynek Pracy
    • 2022/09/11 13:46

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account