ANKIETY- temat zbiorczy.

Więcej
2012/08/27 17:15 #8082 przez luque
Moi Drodzy ! Serdecznie proszę o wypełnienie ergonomicznej listy kontrolnej która posłuży mi w mojej pracy badawczej a w przyszłości (mam nadzieję:))przyczyni się do poprawy naszych warunków pracy ;)

moje-ankiety.pl/respond-30339.html z góry dziękuję ;)
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/10/31 13:35 - 2012/10/31 21:31 #8375 przez Małgorzata
Witam !
Jestem studentką III roku Zdrowia Publicznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Piszę pracę licencjacką na temat: "Sposoby rdzenia sobie ze stresem wśród ratowników medycznych". Z tego powodu chciałabym poprosić o wypełnienie mojej ankiety, która jest anonimowa i posłuży mi jedynie do pracy. Jest bardzo krótka, liczy 15 pytań, więc na pewno nie zabierze wiele czasu.

Oto link:
www.ankietka.pl/ankieta/98258/sposoby-ra...ikow-medycznych.html

Bardzo dziękuję z góry !

Następnym razem zapraszam do zapoznania się z regulaminem, aby zamieścić swój post w odpowiednim dziale lub dopisać do istniejącego już tematu!
Ania82.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/11/05 12:04 - 2012/11/05 12:05 #8379 przez sekretara
Replied by sekretara on topic Odp: ANKIETY- temat zbiorczy.
Witam,
Ja podobnie ja wszyscy wcześniejsi użytkownicy piszę pracę na temat ratowników medycznych.
Dokładniej mówiąc w ramach pracy magisterskiej będę się rozpisywać na temat Stresu wśród pracowników ratownictwa medycznego w Polsce. Aczkolwiek, żeby móc pisać o czymkolwiek dobrze by było mieć jakiekolwiek dane. W ramach czego byłabym ogromnie wdzięczna za pomoc i wypełnienie ankiety:

moje-ankiety.pl/respond-31383.html

Ankietka zajmie Ci około 15 minut.

Nie będę obiecywać złotych gór, aczkolwiek po obronieniu magistra mam zamiar tę pracę trochę wykorzystać i w Waszej pracy, by chociaż w jednej stacji pogotowia znalazł się chociaż jeden psycholog, który będzie pomocą dla ratowników.

Mam nadzieję, że pomożecie i później ja będę mogła pomóc Wam :)

Gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, albo ochotę pogadać zapraszam :)

Pozdrawiam
Kaśka :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/09 21:19 #8764 przez patryk90c
po przyjeździe karetki do astmy dzień po sylwestrze stwierdził ratownik że to po alkoholu objawy dopiero osobiście zawieźliśmy mamę do szpitala lekarz poinformował nas po ataku astmy dlaczego nie zdiagnozował tego ratownik w karetce ????
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/11 20:08 #8788 przez nejti
Witam,

pilnie poszukuję osób pracujących w medycynie ratunkowej (lekarzy, pielęgniarek i ratowników medycznych), które zgodziłyby się wypełnić mój kwestionariusz.
Niestety do tej pory udało mi się zebrać bardzo niewiele wypełnionych ankiet w formie papierowej. Pozostaje pozostaje mi zatem "droga wirtualna".

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc. Wyniki przeprowadzonego badania mają posłużyć opracowaniu programów radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym skierowanych do pracowników służby zdrowia. Dlatego też gorąco zachęcam do aktywnego udziału w tym procesie.

Adres strony z ankietą:

burnout.ankieta.biz

Uprzejmie proszę o bezpośredni kontakt w celu uzyskania hasła zabezpieczającego.
Temat został zablokowany.
Więcej
2013/01/12 09:00 #8789 przez Darth Vader

Wyniki przeprowadzonego badania mają posłużyć opracowaniu programów radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym skierowanych do pracowników służby zdrowia.

Z całym szacunkiem, jeżeli udasz się się do mojego chlebodawcy i powiesz mu wprost, że siła nabywcza mojej wypłaty systematycznie od kilku lat maleje, wypełnię Twoją ankietę. Jeżeli tego nie zrobisz, szkoda czasu...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.183 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account