Letni egzamin zawodowy 2014

Więcej
2014/09/04 10:08 #11192 przez Raxa
Replied by Raxa on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Ja również mam źle wydrukowane. Na dyplomie literki nachodzą na siebie a na świadectwie nie dokończona jest treść kwalifikacji. Napiszcie mi tu adres, na który te dyplomy trzeba odesłać, proszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/04 17:49 #11197 przez mjrleszek
Replied by mjrleszek on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Na pewno błędna jest odpowiedź na pyt. 19 i 21 !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/04 18:07 #11198 przez iwka
Replied by iwka on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Nie wiem co cię tak boli UCZĄCA ...zdali to zdali, a życie samo zweryfikuje resztę, wiec tak nie przeżywaj tego bo odpowiadać za nikogo nie będziesz....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/04 18:10 #11199 przez CorpsePL
Replied by CorpsePL on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014

Na pewno błędna jest odpowiedź na pyt. 19 i 21 !


O czym Ty do nas rozmawiasz? ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/04 21:36 #11200 przez uczaca
Replied by uczaca on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Oby to życie nie weryfikowalo na Twoich bliskich. Nie wiem jak mozna nie wiedziec co boli ;)
Ale sadze, ze chyba sama nie rozumiesz tego co napisalas

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2014/09/04 22:02 #11201 przez marti24
Replied by marti24 on topic Odp: Letni egzamin zawodowy 2014
Eh ludzie dajcie juz spokoj bo to smieszne sie robi wszystko ciagle pretensje co jeden to udaje znawce i ratownika a prawda taka ze 90%tu ludzi gowno wiedza o ratowaniu ludzkiego zycia..nawet jesli zdali ten smieszny egzamin ciekawe jaka by hyla zdawalnosc jak kazdy by mial inny egzamin..hehe pewnie jak dwa lata temu co 12 ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.210 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account