Proszę o Pomoc w napisaniu projektu

Więcej
2011/10/28 09:36 #6961 przez Eska

Allexxaa2, po co ta agresja? Trafiasz tutaj gdyż masz problem z napisaniem projektu dla banalnego przypadku. I, o zgrozo, nikt nie chce go za Ciebie napisać!!! Uwierz mi, że podobnie traktowani są wszyscy, którzy chcą pójść po najmniejszej linii oporu. I nie tylko tutaj. Pomoc - tak, "odwalenie" za kogoś czarnej roboty - nie. Zdecydowane nie! Wyjaśnij mi proszę jedną rzecz. Skoro masz problem z czynnościami przy poszkodowanym i diagnozie ratowniczej to z czym nie masz problemów? Co w tym projekcie zostawiłaś dla siebie? Jaki poziom nauczania oferuje Twoja szkoła, skoro masz problem z napisaniem (prostego) projektu? Według Ciebie wszyscy są źli, chamscy(!)... Otóż nie są. Po prostu na różne sposoby próbują wytłumaczyć Ci iż oczekują od Ciebie więcej inicjatywy. Co do OKE, faktycznie, ta instytucja nie postawi Ci zbyt wysoko poprzeczki. Na tym forum bywali tacy, którzy zabijając swojego wirtualnego pacjenta zdawali egzamin państwowy. Więc wielką sztuką jest tego egzaminu nie zdać. Tylko warto się zastanowić, czy moim marzeniem jest mieć papier, czy może być dobrym ratownikiem medycznym...?

Ps. Zajrzyj do regulaminu forum

POPIERAM!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/28 14:45 - 2011/10/28 14:49 #6962 przez huda

Ja raczej chamska nie byłam . Tylko wasz szanowny kolega.A co do tego czy zostane ratownikiem czy nie dzięki bogu nie zależy od Ciebie tylko od OKE koleżanko.Nie wiem za kogo ty sie uważasz ale z tego co zauważyłam strasznie wysoko mierzysz.

plan pisania tego projektu, nie zgadza się z tym co jest na stronie OKE , więc jest nie zdatny mi niestety.Błędy tego schematu moim zdanie to podwójnie pisanie BTLS , i jeszcze tam troche nie zgodności jest ,ale to już mały szczegół. Widze że towarzystwo nie zadufane w sobie, a na to nie ma lekarstwa.

za dwa , lub trzy dni to za późno. Bo potrzebuje to na sobotę

Pozdrawiam profesorów serdecznie





! Nie pisz posta pod postem - forum to nie komunikator !, korzystaj z funkcji EDYTUJ. Zapoznaj się z REGULAMINEM forum
Admin



O jaka Ty biedna i nieszczęśliwa. Wiesz co gdybyś faktycznie ruszyła swoją głową i przejrzała wątek tak jak wspominała to joanna problemu byś nie miała. Każdy jest zadowolony ze ściągi Kaji ale nie Ty, kiepskiej baletnicy będzie przeszkadzał rąbek u spódnicy...Wiesz dlaczego ja tak wysoko mierzę?Bo mnie w przeciwieństwie większości leni takich jak Ty chciało się biegać jak wariatka za każdym nauczycielem pytać o wszystko, pisać projekty. Ale ja to robiłam po to aby dobyć jak najwięcej wiedzy, umiejętności, szlifować pisanie projektów itp. Ja w przeciwieństwie do Ciebie chciałam być dobrym ratownikiem a nie mieć tylko papier, którym mogłabym się lansować przed znajomymi. Dlatego o jakże wkurza mnie jak ktoś takie rzeczy wypisuje na tym forum.
Nie napisałaś konkretnie z czym masz problem, wynika z Twoich postów żeby Ci forumowicze gotowca napisali BO TY POTRZEBUJESZ NA SOBOTĘ. Radzę pomyśleć o zmianie zawodu.
Napisz konkretnie czego nie umiesz, co jest nie jasne ale nie żądaj aby ktoś odwalił za Ciebie robotę...
AAA no i oczywiście foch, bo wszyscy zadufani bla bla bla itp itd...

Ps. Właśnie wyobraziłam sobie taką sytuację, że na forum zostaje umieszczony temat "proszę o pomoc, jestem u pacjenta dzieje mu się to i to i nie wiem co to jest i co mam z tym zrobić, tylko proszę o szybką odpowiedź..." może to się wydawać śmieszne ale tak naprawdę jest to żałosne i nie zdziwi mnie jak, któregoś dnia tak się stanie....

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/28 15:12 #6963 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: Proszę o Pomoc w napisaniu projektu

Właśnie wyobraziłam sobie taką sytuację, że na forum zostaje umieszczony temat "proszę o pomoc, jestem u pacjenta dzieje mu się to i to i nie wiem co to jest i co mam z tym zrobić, tylko proszę o szybką odpowiedź..."

Przy dzisiejszym zaawansowaniu technologicznym i wszechdostępnym internecie ratownictwo medyczne on-line...

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/28 16:49 #6964 przez joanna.j23
Replied by joanna.j23 on topic Odp: Proszę o Pomoc w napisaniu projektu
Witam
Kto wie, być może z czasem CPR-y wprowadzą system szybkiego wsparcia sms-owego dla średniozaawansowanych :-), ewentualnie LifePack 20 z zainstalowanym Skype'm.
Pozdrawiam

DOBRY RATOWNIK TO ŻYWY RATOWNIK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/28 18:45 #6965 przez huda

Witam
Kto wie, być może z czasem CPR-y wprowadzą system szybkiego wsparcia sms-owego dla średniozaawansowanych :-), ewentualnie LifePack 20 z zainstalowanym Skype'm.
Pozdrawiam


No i idea ratownictwa medycznego bierze w łeb :(

Tak poważnie to ja na prawdę zaczynam się obawiać, że nie będzie nam kto miał udzielać pierwszej pomocy w nagłych wypadkach...Jeżeli ktoś nie potrafi ruszyć głową w sprawie jakże banalnego projektu, to naprawdę obawiam się o przyszłość naszego narodu.
Młodzi ratownicy, kolejny apel do Was. Jeżeli wiążecie przyszłość z tym zawodem to zacznijcie traktować naukę poważnie. Z taki podejściem jakie coraz częściej jest tutaj prezentowane kiepsko widzę przyszłość tego pięknego zawodu

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/10/28 20:20 - 2011/10/28 20:22 #6966 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp: Proszę o Pomoc w napisaniu projektu
Witam.
Allexxaa2 już się chyba dowiedziała, co Użytkownicy myślą na temat takich pytań, więc proponuję zakończyć temat i tę dyskusję.
Pozdrawiam, Ania82.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.134 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account