stres ale po

Więcej
2010/08/27 17:43 #4112 przez Emi
Replied by Emi on topic O:stres ale po
martusia341 napisał:

wiecie co my sie ty cieszymy ze zdalismy ... a jeden z nas zginol w wypadku to jest naprawde przykre.......


Masz rację... :( Hołd Jego duszy :( [*]

kotlet1711 napisał:

emi Ty czekasz na styczeń tak??ehh bedzie dobrze, no ale fajnie miec w ręku dyplom:)


Egzamin chyba 7 lutego, tak jakos ferie nam sie zaczynaja :) BOJE SIĘ!!! :( Wiem, że bedzie dobrze, ale...

martusia mam podobnie jak Ty... Jak slysze sygnal karetki to staje w gotowosci do dzialania :) Jak widze nawet osobe pijana lezaca gdzies na ulicy to podchodze i pytam czy wszystko jest w porzadku bo nigdy nie wiadomo czy cos sie nie stalo. Pomimo tego, ze pijany to moze miec jakis uraz. Raz uratowalam z kolezanka pijakowi zycie... Lezal przed szkola na chodniku, podeszlysmy, wyczulysmy alkohol ale gosciu uskarzal sie na silny bol, ale nie chcial powiedziec gdzie bo byl w sztok pijany. Wezwalysmy pogotowie. Przyjechali... Zrobili EKG dla pewnosci, okazalo sie, ze ma zawal. Zabrali do szpitala. Widzialysmy jak setki ludzi przechodzily obojetnie obok pijaka, nikt sie nie zatrzymal bo i po co. Po co pomoc pijanemu?! Niektorzy uwazaja, ze pijany to pomocy moze nie potrzebowac. Nie rozumiem takiego zachowania.
No to sie rozpisalam :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/27 18:02 #4113 przez kiniac2
Replied by kiniac2 on topic O:stres ale po
ja tez wstąpiłam w szereg ratowników - 93%Jeeee ... jeszcze jestem w szoku :)

kiniac22222222222222222222

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/27 18:06 #4114 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic O:stres ale po
Rusa napisał:

nie poszło


Witam,

Pamiętajcie tez o tych którym niestety się nie powiodło. Rusa miał odwagę się przyznać ;) Głowa do góry, nie ty pierwszy i nie ostatni - na poprawce będzie łatwiej :)

Pozdrawiam


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/27 18:06 #4115 przez Emi
Replied by Emi on topic O:stres ale po
kiniac2 napisał:

ja tez wstąpiłam w szereg ratowników - 93%Jeeee ... jeszcze jestem w szoku :)


Wcale się nie dziwie, że jestes w szoku :) Gratuluję :)


Yyy czekajcie... test jest w pierwszym dniu a projekt i zadanie praktyczne na drugi dzien tak? Ja juz glupieje?
A jak sie nie zda testu a praktyczny sie zda to tez nie jest zaliczone?
Przepraszam za glupie pytania. :(

dyspozytor napisał:
Rusa napisał:
nie poszło

Witam,

Pamiętajcie tez o tych którym niestety się nie powiodło. Rusa miał odwagę się przyznać Głowa do góry, nie ty pierwszy i nie ostatni - na poprawce będzie łatwiej

Pozdrawiam


Rusa tak jak pisze dyspozytor głowa do góry. Kiedy teraz zdajesz? W sesji zimowej, czy dopiero w czerwcu? Powodzenia dla Ciebie Będzie dobrze
Na czym poległeś?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/27 18:31 #4117 przez huda
Replied by huda on topic O:stres ale po
Witaj Emi

Poprawkę zdaje się za rok czyli jak komuś nie poszło w czerwcu to zdaje za rok w czerwcu analogicznie jest w sesji zimowej

Test pisze się w jeden dzień a później pisze się projekt i to zależy już w jakiej jest się zmianie, można pisać na następny dzień a można trzy dni po teście

Jeśli nie zdało się testu a zaliczyło się projekt poprawia się tylko test tak samo jest w drugą stronę jeśli nie zaliczyło się projektu a zaliczyło się test piszemy sam projekt, a jeśli chodzi o test i np. nie zaliczyło się części ratowniczej a zaliczyło się część ekonomiczną poprawia się cały test i na odwrót :)

Mam nadzieję Emi, że jakoś rozjaśniłam Ci sytuację :)

Rusa głowa do góry, nie tym to innym razem. najważniejsze to się nie poddawać

if you don\'t live for something you die for nothing

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • karolcia109
  • karolcia109 Avatar
  • Gość
  • Gość
2010/08/27 18:57 #4118 przez karolcia109
Replied by karolcia109 on topic O:stres ale po
Witam, to ja również wszystkim którzy zdali składam gratulację a tym co oblali powodzenia na poprawce...

Huda a ty zdawałaś bo nic się nie chwalisz??

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.207 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account