Egzamin - linki do materiałów (testy, zadania)!!!

Więcej
2011/01/16 14:20 #4790 przez dyspozytor
Witam,

Kilka słów w woli wyjaśnienia:

Linki zebrane i zamieszczone w moim poście w tym temacie to tak naprawdę Wasze linki które zebrałem w jedno miejsce aby utrzymać porządek na forum.
Nikt z administratorów i moderatorów tego forum nie posiada tych plików. Zamieszczane one były w okresie egzaminów letnich, z tego co pamiętam
zamieszczał je m.in. kandek i kilka innych osób. Teraz to tylko dobra wola posiadaczy tych materiałów aby gdzieś je wrzucili na serwer i ponownie
udostępnili linki ;)

Pozdrawiam


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/01/16 14:33 #4791 przez kandek
dyspozytor napisał:

zamieszczał je m.in. kandek

to co wrzucałem i linkowałem do chomika nadal się na nim znajduje - z tym że ja wtedy przestałem linkować bo ktoś się burzył że to chomik i że to dla punktów. Generalnie nie mam teraz czasu, bo mam syf na uczelni w związku z sesją, ale obiecuję że w czasie bliższym niż dalszym zrobię ładną wrzutę z materiałami do egzaminu:D

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/01/16 14:55 #4792 przez Linuska
huda napisał:

Linuska napisał:

Ania82 napisał:

Popatrz na pierwszy post tego tematu.
Chyba, że źle zrozumiałam i chodzi o coś innego. :huh:


Taaa, tylko w wiekszosci to martwe linki...


Tylko, że raczej nikt nie ma na to wpływu jeśli chodzi o administratorów/moderatorów tego forum.


A kto twierdzi, ze to bylo do administratorow czy moderatorow?
Czlowiek zapytal tylko czy ktos ma aktualne linki do projektow.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/01/16 17:54 #4793 przez Ania82
Linuska napisał:

huda napisał:

Linuska napisał:

Ania82 napisał:

Popatrz na pierwszy post tego tematu.
Chyba, że źle zrozumiałam i chodzi o coś innego. :huh:


Taaa, tylko w wiekszosci to martwe linki...


Tylko, że raczej nikt nie ma na to wpływu jeśli chodzi o administratorów/moderatorów tego forum.


A kto twierdzi, ze to bylo do administratorow czy moderatorow?
Czlowiek zapytal tylko czy ktos ma aktualne linki do projektow.


Przepraszam, mój błąd, bo nie sprawdziłam wszystkich linków.
Człowiek zapytał, ja starałam się grzecznie podpowiedzieć, mój błąd, że nie sprawdziłam wszystkich linków. Przykro mi, ale jestem tylko człowiekiem i czasem też czegoś nie dopatrzę.
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Temat został zablokowany.
Więcej
2011/01/17 14:37 #4797 przez kotlet1711
Siema. Oj dawno tu nie byłem, szkoła, praca, na nic czasu nie ma :dry: yy ja też sporo zamieściłem materiałów koledzy i koleżanki, zaraz Wam to wrzuce, wszystkie projkety i testy jakie mam, za chwilę dam linki :D



jedyną rzeczą gorszą od utracenia rozumu, są próby jego odszukania..
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/01/17 14:38 #4798 przez Emi
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.219 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account