Egzamin zawodowy - schemat pisania projektu

Więcej
2012/06/15 20:21 #7681 przez vougue
Co piszemy w karcie w opisie i wywiadzie ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/16 08:55 #7686 przez patrycjao
Replied by patrycjao on topic Odp: Egzamin zawodowy - schemat pisania projektu
W wywiadzie piszemy to co dyspozytor przekazał, co się stało , gdzie i ile osób poszkodowanych. Kto wezwał pomoc i jaki zespół został wysłany do wypadku. A w opisie piszesz wszystko co danej osobie jest, w jakiej pozycji został zastany, i co u tej osoby zrobiłeś. To wszystko ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/19 21:21 #7744 przez kacha24
ja dzisiaj pisałam egzamin poraz drugi niby łatwy a mogę popłynąć jak za pierwszym razem przez słowa kluczowe

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/03 15:32 #8464 przez neonek31
Witma, mam do napisania projekt i mam z nim mały problem Mianowicie dotyczy on działań w warunkach szpitalnego oddziału ratunkowego i pomimo szukania przykładów nie znalazłam nic podobnego, moja prośba dotyczy podpowiedzi co powinno zawierać w tym przypadku założenia. z resztą nie powinna mieć większych problemów.....chyba ;)
15 latka znaleziona w domu przez matkę, czas zdarzenia nie znany, z utrudnionym kontaktem, podsypiająca, spełnia podstawoew polecenia, blade powłoki skórne, ciśnienie 90/60, tętno 60. Stan pogarszył się na oddziale; oddech 6/ min. z góry dziękuje i pozdrawiam,

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/04 21:56 - 2012/12/04 21:57 #8466 przez sox
A coś o glikemii było napisane?

A Przepraszam nie zauważyłem że o założenia chodziło. Mnie uczyli że założenia jest najlepiej przepisać słowo w słowo treść projektu do słowa opracuj.

Pozdro

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/05 08:32 #8469 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic Odp: O:Egzamin zawodowy - schemat pisania projektu
Ratownik medyczny w SOR nie jest osobą decyzyjną, więc czego tak na prawdę dotyczy Twój projekt? Masz wcielić się w rolę lekarza?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.168 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account