Praktyki

Więcej
2011/05/17 15:13 #5335 przez mefistoo1
Replied by mefistoo1 on topic O:Praktyki
Czyli myślisz, ze spokojnie dam rade odbyć praktyki w weekendy?? Pewnie nie dostane wiecej niz dwa tygodnie wolnego a zalezy mi rowniez jak narazie na tej pracy i nie chcialbym zwalniac sie.

jeden cel, jedno pragnienie ...

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/17 15:24 #5336 przez dyspozytor
Replied by dyspozytor on topic O:Praktyki
Witam,

Tak jak pisałem wcześniej, myślę, że da radę to wszystko pogodzić. Znam osoby które jednocześnie pracowały i uczyły się w międzyczasie odbywając praktyki.
Zapewnić w 100% nie mogę, nie znam ludzi z którymi będziesz rozmawiał. Większość jednak pogodziła wszystkie swoje obowiązki i dzisiaj są ratownikami medycznymi.
Także, jeżeli wszystko sobie dobrze zorganizujesz to pewnie dasz radę. Myślę, że przychylność Twojego szefa również byłaby pomocna. Jednak jeżeli jej nie będzie to zaplanuj sobie urlop i skumuluj te zajęcia praktyczne których nie mogłeś odbyć w weekendy na swoją przerwę urlopową.
Zawsze jest jakieś wyjście :)


Zachodniopomorskie Ratownictwo Medyczne
Wiktoria Julia
Plik załącznika:

www.ratownik-med.pl
www.eskumed.pl
www.karetki.ratownik-med.pl
www.sklep.ratownik-med.pl

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/17 17:58 #5337 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Praktyki
Witam!
Nawiążę jeszcze do Waszych " strażackich " praktyk.
Ja i moja klasa mieliśmy praktyki ze strażakami z Małopolskiej Grupy Poszukiwawczo Ratunkowej ( nazwa groźnie brzmi, ale to są Ci ludzie co jeżdżą na akcje związane z trzęsieniami Ziemi ) więc zajęcia były wyjątkowo ciekawe.
Możliwość zobaczenia zdjęć z autentycznych akcji czy działania specjalistycznego sprzętu ( geofony, kamery termowizyjne itp ), poczucia na sobie mokrego nosa psa poszukiwawczego ( gdy udawaliśmy leżących pod gruzami ) czy pocięcie na " czynniki pierwsze " samochodu w celu wydobycia poszkodowanego, to zostaje w pamięci.
Na pewno były to jedne z ciekawszych zajęć, które dają pojęcie o tej niegaśniczej robocie strażaków.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/05/19 09:11 #5339 przez sanzy
Replied by sanzy on topic O:Praktyki
ja będę od września miała praktyki raz w tygodniu w III semestrze, a w IV cały czas będę w szpitalu i z tego co wiem na dzień dzisiejszy to praktyki będę miała na SOR, OIOM, Kardiologia... więcej dowiem się pewnie na koniec tego semestru.:DDD

Dumni po zwycięstwie...
Wierni po porażce...
Poświęcam swoje życie, dla ratowania życia innych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/07 16:19 #5395 przez Emi
Replied by Emi on topic O:Praktyki
sanzy praktyki obowiązkowo będziesz miała również w Pogotowiu Ratunkowym :D i na bloku operacyjnym :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2011/06/07 16:25 #5396 przez zaforest
Replied by zaforest on topic O:Praktyki
w straży pożarnej i na toksykologii

\"All you need is flow!\"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.213 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account