Akademia Krakowska - Ratownik Medyczny PYTANIE

Więcej
2012/01/21 12:14 #7246 przez slu
Witam! Mam kilka pytań na temat AK i kierunku RM (studia zaoczne) jeśli ktoś z Was tam studiuje bardzo proszę o odpowiedzi mianowicie : pracuję od pn do pt do 18 a wiem że w piątki zajęcia są od rana jak na to patrzą lekarze/profesorzy? czy jeśli nie będę przychodził z racji pracy to jestem "na wstępie" skreślony i nawet nie mam po co się zapisywać czy da się to jakoś nadrobić?
Bardzo prosiłbym o informacje bądź kontakt na gg 4333751 bardzo mi na tym zależy bo chciałem się zapisać od września ale nie chcę wydawać bezsensownie pieniędzy jeśli po semestrze maja mnie wyrzucić. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/27 18:05 #7438 przez slu
naprawde nikogo z AK nie ma kto tutaj zagląda? bardzo mi zależy o kontakt

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/28 08:27 #7442 przez R05k
Witaj slu wśród użytkowników naszego portalu.

Ja wprawdzie nie studiowałem na AK, ale raczej problemów z powodu pracy mieć nie powinienes z tego powodu, że AK jest uczelnią typu Kup Sobie Wykształcenie i bardziej im będzie zależeć na terminowym opłacaniu przez ciebie cesnego niż na wynikach nauki. Jeśli masz możliwość to wybierz inną uczelnie zaoszczędzisz myślę trochę pieniędzy i lepiej się wykształcisz niż w AK. AK ma wprawdzie super wyposażenie dydaktyczne na RM, ale słyszałem też takie opinie że prowadzący zajęcia nie odróźniają noszy od deski ortopedycznej.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/03/28 21:10 #7448 przez slu
A moge wiedziec skad masz takie info o prowadzacych? bo w sumie ten kierunek jest tam od wrzesnia, tez tak slyszalem o AK ale to jest jedna z dwoch uczelni o tej profesjii o kierunkach niestandardowych(druga na UJ ale wymaga matury z biologii ktorej nie mam)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/05 12:28 #7653 przez donor
decyzje musisz podjac samodzielnie ja szczerze powiedziawszy odradzam AK jesli powaznie myslisz o podjeciu pracy w ratownictwie na terenie woj.Małopolskiego;moze i maja dobrze wyposarzone pracaownie,co do kadry cięzko mi ocenic, jednak jezeli myslisz powaznie o tym zawodzie to lepiej rozwazyc opcje przeniesienia po semestrze do innej placówki, np w Nowym Sączu lub Kielcach.Akademia krakowska ma niestety w malopolsce b.nie pochlebna opinie ale byc moze to ulega zmianie jesli chodzi o ten kierunek.Z jedynym sie zgadzam ! nowa kadra i nowe zaplecze dydaktyczne...Powodzenia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/06/05 18:54 #7655 przez slu

decyzje musisz podjac samodzielnie ja szczerze powiedziawszy odradzam AK jesli powaznie myslisz o podjeciu pracy w ratownictwie na terenie woj.Małopolskiego;moze i maja dobrze wyposarzone pracaownie,co do kadry cięzko mi ocenic, jednak jezeli myslisz powaznie o tym zawodzie to lepiej rozwazyc opcje przeniesienia po semestrze do innej placówki, np w Nowym Sączu lub Kielcach.Akademia krakowska ma niestety w malopolsce b.nie pochlebna opinie ale byc moze to ulega zmianie jesli chodzi o ten kierunek.Z jedynym sie zgadzam ! nowa kadra i nowe zaplecze dydaktyczne...Powodzenia


w sumie to podjolem zlozylem papiery, niestety w krakowie nie ma innej opcji na studia zaoczne z tego wzgledu ze pracuje, wiem ze AK nie ma dobrej opinii ale wiem jedno jesli nie sprobuje to wiem ze bede tego zalowal a lata leca

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.163 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account