Zlot

Więcej
2010/07/24 19:05 #4000 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:Zlot
embrum napisał:

Ja jestem za :)

Ja również!!!

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/26 07:49 #4007 przez IWONA7913
Replied by IWONA7913 on topic O:Zlot
To może WRESZCIE COŚ ZRÓBMY A NIE TYLKO PISZEMY.PROSZĘ O PODAWANIE TERMINÓW I MIEJSC SPOTKANIA,COŚ WYBIERZEMY

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/26 07:55 - 2012/04/23 19:05 #4008 przez embrum
Replied by embrum on topic O:Zlot
mysłe ze kazdy by musial napisac gdzie orietancyjnie mieszka .A potem mozna szukac miejsca :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/27 09:26 #4011 przez sox
Replied by sox on topic O:Zlot
Łódź. Myślę że ciężko będzie wybrać jakieś miejsce i termin z wiadomych powodów. Ale zlot był by naprawdę super. B) świetna inicjatywa

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/07 17:47 #4022 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Zlot
Witam!
Widzę, że i tym razem nasze Ratownicze Spotkanie zostanie zorganizowane tylko w " formie papierowej ". :(
Trochę deklaracji i...dopada Nas ta ( chyba Wszystkim znana ) choroba " wymówkoza " ! :dry:
Spotkalibyśmy się, ALE..
Ponad rok temu usiłowałem zorganizować Zlot i guzik z tego wyszło, teraz inni dają propozycję spotkania i też nic.
Czy zawsze tak będzie ?
Chyba tak !
Każdy z Nas ma swoje zawodowe i prywatne obowiązki i każdy z nas znajdzie to Swoje ..ALE !
Spotkałbym się, A L E za daleko jest dojechać, spotkałbym się A L E termin mi nie pasuje, spotkałbym się A L E co tam będziemy omawiać czy robić, spotkałbym się A L E od tego są Mistrzostwa czy inne oficjalne konferencje itd itp.
Wyliczać tych " ALE" mógłbym jeszcze wiele tylko po co ? :unsure:
Ciekawe ilu byłoby chętnych i i lu faktycznie Ratowników przyjechałoby gdybym podał teraz termin 21-22 sierpień Rytro koło Nowego Sącza, punkt zborny hotel " Perła Południa "
No i co Wy na to?
Przepraszam za sarkazm wypowiedzi. :huh:
Serdecznie pozdrawiam !

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/08/07 21:18 - 2012/04/23 19:06 #4023 przez embrum
Replied by embrum on topic O:Zlot
...................

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.340 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account