Zlot

Więcej
2007/11/20 09:40 #271 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic Odp.:Zlot
Witam!
W grę wchodzi druga połowa maja 2008r.
Do tego czasu dogram wszystkie ważne szczegóły naszego spotkania.
Zgłoszenia udziału proszę już kierować do mnie.
Więcej danych(koszt,dojazd,ewentualny program)podam w późniejszym terminie.
Pozdrawiam i czekam na zgłoszenia.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/11/20 22:00 - 2008/01/03 11:23 #275 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Zlot
Witam cie Ricko , sory, ze nie do ciebie skierowalem słów, ktore skierowalem do Piotrka , ale to tobie nalezalo sie odpowiedziec bezposrednio , jeszcze raz przepraszam Łączę wyrazy szacunku.
Ricko1st, to duzo czasu do tego spotkania i nie moge narazie zagwarantowac, ze bede na tym Zlocie ,poniewaz nie wiem, czy nie bede w tym czasie pracowal, musze dodac, ze pracuje jeszcze w Ochronie w Patrolu w Kolobrzegu i trudno mi sie okreslic. Oczywiscie ,ze pragne tego spotkania , bo wiem jak jest fajnie jak spotyka sie tak liczna grupa z jednej branzy , gdybym mial podac swoj termin, kiedy bede mogl obiecac ze bede, to miesiac przed Zlotem , wtedy bede najbardziej pewny , ze ewentualnie pojade, a nie umie sklamac , ze pojade, a mnie nie bedzie. PRAGNE TAM BYC Z WAMI. POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/13 19:01 #3952 przez R05k
Replied by R05k on topic Zlot użytkowników co wy na to?
Mamy z koleżankami z serwisu pomysł na zlot użytkowników chcemy poznać wasze opinie na ten temat, oraz propozycje miejsc. Pozdrawiam.



Witam.
Po raz kolejny odeślę do REGULAMINU naszego forum- a szczególnie chodzi mi tu o punkt o korzystaniu z wyszukiwark,a jeśli nie, to forum nie jest jeszcze tak obszerne, żeby nie móc przejrzeć tych 4 stron w Hyde Parku...
Temat podpinam do już istniejącego o zlocie, TUTAJ była nawet lista chętnych do tematu. Proponuję przejrzeć.
Pozdrawiam, Ania82.

Ratownictwo medyczne to moje życie
Dobry moher to moher po relanium
LPR HEMS Latamy, by pomagać.
1% dla Muzeum!
Prosimy o wsparcie i z góry DZIĘKUJEMY
KRS 0000116212
cel szczegółowy OSP Muzeum Ratownictwa w Krakowie
www.pierwsza-pomoc.net/

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/15 10:38 - 2012/04/23 19:07 #3959 przez embrum
Replied by embrum on topic O:Zlot
////////////

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/15 17:16 #3960 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O: Zlot użytkowników co wy na to?
Witam!
Pomysł dobry chociaż już poruszany na naszym Forum.
Pytanie: gdzie, kiedy i ilu uczestników?
Może Wam uda się to co mi nie wyszło.
Pozdrawiam!

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/07/24 18:37 #3999 przez IWONA7913
Replied by IWONA7913 on topic O:Zlot
Hej !!! Chciałabym się dowiedzieć czy ten zlot się odbył i czy planujecie następne ,bo jestem zainteresowana i chętna do pomocy?.

"W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.368 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account