Zlot

  • Organ18
  • Organ18 Avatar
  • Wylogowany
  • Doświadczony
  • Doświadczony
  • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2007/11/17 20:10 - 2007/11/17 20:13 #250 przez Organ18
Replied by Organ18 on topic Odp.:Zlot
Jak dobrze widze to mamy kolejną osobę chętną na spotkanie dołączyła Cardonne. Znając życie będzie sporo osób które teraz się zgłoszą , a potem nie dojadą bo np. zachorują różnie to bywa. JA na dzień dzisiejszy jestem Gotów na wyjazd :) i czekam na utworzenie listy osób które będą jechać. Panie Piotrku licze bardzo na pana wypowiedź co do spotkania RM z RpM :)

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/11/17 21:30 - 2008/01/03 11:24 #253 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Zlot
Szanowny kolego Organ 18, w Ratownictwie Medycznym nie ma ,,SMIESZNYCH WYJAZDOW\" , wyjazdy sa do ZAGROZEN ZYCIA ,traktujemy wszystkich pacjentow powaznie nawet psychicznie chorych , sa to ludzie nieszczesliwi i niczemu winni , dotknela ich powazna choroba i tez do nich podchodzimy powaznie.Pacjenta po zawale czy udarze rowniez traktujemy powaznie , wszystkich pacentow bez wyjatku na co by nie chorowali. Mozemy na takim zorganizowanym Zlocie wymieniac sie doswiadczeniami, tym bardziej , ze padla od ciebie propozycja spotkania Ratownikow Medycznych z Ratownikami Przedmedycznymi i jest to fajne , sam jak bede mial czas , to wybiore sie na taki Zlot z organizowany przez ciebie badz innych kolegow Ratownikow, pracuje w Pogotowiu juz 32 lata i takie odprezenie mi sie przyda , chetnie wymienie sie doswiadczeniami w zakresie Ratownictwa Medycznego, moze sie czegos nowego dowiem od kolegow z Polski.Pozdrawiam.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/11/17 22:31 - 2007/11/17 22:33 #254 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Zlot
Tytus napisał:

trzeba sie kiedys zgrupowac, ale najpierw musi sie wszystko unormowac , mysle rowniez, ze Ratownicy sa jeszcze za świeźi zeby organizowac taki zlot , poczekajmy jeszcze jak bedzie wiecej Ratownikow po szkolach Ratownictwa, jak wiemy caly czas mlodzi opuszczaja szkoly i lepiej byloby, zeby byla to duza grupa, ktora chciala by sie spotkac na takim zlocie.

Mi się wydaje, że to nie o świeżość ani o frekwencje chodzi- kto będzie miał naprawdę ochotę, ten po prostu przyjedzie. Ostatnio byłam na spotkaniu, na które przyjechała oprócz mnie tylko 1. osoba i było bardzo miło. ;) Więc jak mi tylko termin podpasuje, to będę.

Organ18 napisał:

Panie Piotrku licze bardzo na pana wypowiedź co do spotkania RM z RpM

Co prawda panem Piotrkiem nie jestem, ale się wypowiem: ja nie widzę przeszkód, aby takie spotkanie się odbyło. :P
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/11/18 02:35 - 2008/01/03 11:24 #256 przez Tytus
Replied by Tytus on topic Odp.:Zlot
Witam Cie Aniu 82 , z calym szacunkiem , ale piszesz o spotkaniu dwoch osob , naprawde piekna to mysl , aby spotkac sie z wieksza iloscia Ratownikow z calej Polski , po to zeby wymieniac doswiadczenia , uczestniczylem w takim zlocie gdzie frekwencja przekroczyla 200 osob , byl to zlot trzy dniowy w Karpaczu pod namiotami w porze wiosenno - letniej , bylo naprawde cudownie , jednak frekwencja jest istotna jezeli chodzi o takie Zloty , odbyly sie rowniez pokazy w udzielaniu pierwszej pomocy i musze powiedziec , ze nie kazdy potrafil przystapic do poprawnej resuscytacji, a u nas jest to bardzo wymagalne, nie oszukujmy sie ale jesli ktos z Ratownikow nie potrafi poprawnie wykonac masazu serca, to nie wiem kto go uczyl w szkole. Jestem oczywiscie Aniu za takim spotkaniem w wiekszej grupie i napewno bede sie na to pisal jesli mi na to czas pozwoli. Łączę Pozdrowka.
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • Organ18
  • Organ18 Avatar
  • Wylogowany
  • Doświadczony
  • Doświadczony
  • Ratownictwo To Nie Nasza Praca I hobby Lecz Pasja
Więcej
2007/11/18 04:49 #257 przez Organ18
Replied by Organ18 on topic Odp.:Zlot
Myśle że dogodnym terminem będzie Maj lub czerwiec np. sobota lub niedziela bo w tygodniu każdy pracuje. Ps.Tytus zostawiłem ci wiadomość na poczcie dotyczące twoich słów \".... odbyly sie rowniez pokazy w udzielaniu pierwszej pomocy i musze powiedziec , ze nie kazdy potrafil przystapic do poprawnej resuscytacji, a u nas jest to bardzo wymagalne, nie oszukujmy sie ale jesli ktos z Ratownikow nie potrafi poprawnie wykonac masazu serca, to nie wiem kto go uczyl w szkole......\"

Mam na imię Romek mówią na mnie Organ w RM (narząd) albo Organista (w muzyce).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2007/11/18 08:14 #259 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Zlot
Tytus napisał:

uczestniczylem w takim zlocie gdzie frekfencja przekroczyla 200 osob , byl to zlot trzy dniowy w Karpaczu pod namiotami w porze wiosenno - letniej , bylo naprawde cudownie , jednak frekfencja jest istotna jezeli chodzi o takie Zloty

No ja wiem, że im więcej osób, tym ciekawiej. Na tym zlocie, na którym byłam też się zapowiadało kilka osób, a w rezultacie przyszła jedna... ;)
Sugeruję po prostu, że jeśli będziemy czekać, aż zbierze się bardzo liczna grupa chętnych, to do tego zlotu w ogóle nie dojdzie... A ja uważam, że miło byłoby się poznać. ;)
Pozdrowionka.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.480 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account