Kobieta ratownikiem medycznym

Więcej
2010/01/08 14:15 #2719 przez ww61
Replied by ww61 on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Wydaje mi się,że kolega netze bardzo teoretycznie podchodzi do życia zawodowego.W pracy w ZESPOLE liczy się skuteczność i zwykły ludzki szacunek wobec pacjenta i sobie samych.Od ponad roku pracuję w zespołach z Paniami Ratowniczkami i mimo potrzeby użycia znacznych sił w przenoszeniu pacjenta zawsze szybko znalazł się on w szpitalu bez uszczerbku na zdrowiu pani i pana z zespołu P
Pozdrawiam serdecznie

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/08 15:31 #2721 przez netze
Replied by netze on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Rozbawiłeś mnie kolego do utraty sił, ćwierć wieku bawię się ratownictwem, w różnym wydaniu, o tym z przed ćwierćwiecza nie chce mówić bo nie ma o czym,
I w dalszym ciągu stoję na stanowisku że to praca nie dla kobiet,
natomiast podkreślam skoro dopuszczono Panie do kształcenia należy im umożliwić wykonywanie zawodu

pozdrawiam serdecznie

netze

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/08 15:39 #2722 przez ww61
Replied by ww61 on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Oszczędzaj siły kolego bo trzeba dotrwać do emerytury więc się tak groźnie nie rozbawiaj.Czy aż tak źle pracuje ci się z paniami?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/09 08:22 #2723 przez marcin1975rm
Replied by marcin1975rm on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Dwa słowa odnośnie wypowiedzi kaja43. Tak jak napisałaś kilka razy zdarzyło mi się "zaprosić" do współpracy przy znoszeniu pacjenta na krzesełku bądź noszach kogoś z rodziny. I na szczęście nie stało się żadne nieszczęście(ufff...). Tylko co by było, gdyby taki "pomocnik" poprzez swoją nieumiejętność obsługi noszy czy krzesełka spowodował wypadek-upadek...?

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/09 08:40 #2725 przez Darth Vader
Replied by Darth Vader on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Chce pani pracować w zespołach RM jako ratownik-proszę bardzo. Bez taryfy ulgowej...

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/01/09 11:20 #2727 przez Tytus
Replied by Tytus on topic O:Kobieta ratownikiem medycznym
Witam wszystkich użytkowników tej stronki .
Rudolf ,
nie wypisuj bzdur , że dwie pielęgniarki poradzą sobie z przeniesieniem pacjenta 0k . 90 kg. z piętra czy wyżej mieszkającego pacjenta na krzesełku kardiologicznym .
Poza tym , szkoły Ratownictwa Medycznego przyjmują mężczyzn i kobiety , ale z myślą , że kobiety pracowały będą w oddziałach Ratunkowych , czy innych .
Kobieta nie poradzi sobie we wszystkim w Ambulansie , a na liczenie na kobietę Ratownika przy masowym wypadku , czy NZK , nie liczył bym na kobiety Ratowników , mam doświadczenie wielu lat , pracując nie jednokrotnie z pielęgniarkami w karetce .
Proszę przeczytać sobie posty od nr . 1 , a nie wypisujecie nie stworzone rzeczy .
Nikt , nie dyskryminuje żadnej kobiety Ratownika medycznego , bo nawet nie ma ku temu powodu , ale kobietki , spojrzyjcie sobie głęboko w oczy , czy tak na prawdę nadajecie się do ciężkiej pracy w Ambulansie .
Praca w Ambulansie , nie polega na Pięknym wyglądzie w czerwonym uniformie ( strój roboczy ) , ale polega na bardzo ciężkiej fizycznej pracy .
Pozdrawiam Serdecznie wszystkich .
RÓŻYCZKA DLA KOBIET RATOWNIKÓW .
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.203 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account