Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin

Więcej
2012/01/20 11:16 #7230 przez akexia
akexia odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
a co do leków to co byscie zastosowali? tak wogule to komisja ile daje punktów za karte wyjazdową ? za tytuł ? w tamtym roku wydawało mi sie że zdam bo miałam tak samo jak inni i jednak mi sie nie udało
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/01/20 11:47 #7232 przez malin77
malin77 odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
wg mnie to analgezja-2mg MF dawki frakcjonowane do ustania bólu,płyny 20ml/kg mc na mjejscu a po pogorszeniu w karetce to ten oddech ma szybki to pełna kontrola po podaniu kolejnych dawek MF a plyny do uzyskania cisnienia skurcz na pozmie 100
Więcej
2012/01/20 13:44 - 2012/01/20 13:45 #7234 przez Adrian
Adrian odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Mi krwiak w okolicy dolnych lewych żeber zasugerował pęknięcie trzustki. Tak też napisałem w diagnozie. 1000ml 0,9% NaCL i 1000ml Ringera oraz 1amp. Ketonalu. Zobaczymy co w kluczu chcieli :dry:
Więcej
2012/01/20 14:30 #7236 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin

malin77 napisał: wg mnie to analgezja-2mg MF dawki frakcjonowane do ustania bólu,płyny 20ml/kg

Jak miło dowiedzieć się, że gdzieś jeszcze uczą dawkowania leków mg/kg czy na mg a nie na butelki czy ampułki ;)

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!
Więcej
2012/02/20 20:50 #7344 przez mlody
mlody odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Czesc macie projety z egzaminow styczniowych? jesli mozna wyslac Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. dziekuje i pozdrwiam
Więcej
2012/02/23 10:36 #7350 przez akexia
akexia odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Cześć mam takie pytanie już nie długo wyniki egzaminu stresuję się bardzo i mam juz mentlik co do projektu amputacja ,napiszcie czy w tym projekcie powinno się wezwać do tego poszkodowanego helikopter bo inni tak napisali a ja nie .Dzięki i pozdrawiam serdecznie
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.070 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account