Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin

Więcej
2012/05/23 19:03 - 2012/05/23 20:47 #7618 przez młoda
młoda odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Czesc mam prośbe do tych osob ktore maja jaka kolwiek mozliwosc dowiedzenia sie co moze byc na egzaminie praktycznym w czerwcu 2012 r. z gory dziekuje

Po 1. po co zakładasz kolejny temat o egzaminach (i to jeszcze w nieodpowiednim dziale), skoro istnieje jeden zbiorczy? Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki- ona nie gryzie.
Po 2. po co zakładasz dwa identyczne tematy? Jeśli ktoś będzie miał ochotę odpowie, nawet jeśli dopiszesz post do już istniejącego tematu, a jak nie będzie chętnych, to chociaż byś 10 tematów zakładała, to i tak odpowiedzi nie uzyskasz.
Na początek proponuję poczytać REGULAMIN.
Ania82.
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/05/23 19:20 #7620 przez sox
sox odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Według moich informacji z pewnego źródła może być wszystko. ;)

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.
Więcej
2012/05/23 19:52 #7622 przez joanna.j23
joanna.j23 odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witam
Młoda, mam takie niedyskretne pytanie: Czy jeśli (hipotetycznie) rozpoczniesz kiedyś pracę jako Ratownik Medyczny, będziesz na początku każdego dyżuru dzwoniła do Dyspozytora, żeby się dowiedzieć, jakie wezwania na dzisiejszy dzień planuje przyjąć ?
Jeśli trafi Ci się kiedyś wyjazd do oparzenia, to powiesz, że zdawałaś egzamin z intubacji a na oparzeniach to się nie znasz, bo tego nie zdawałaś ?
Nie traktuj tego, jako wyrazu wrodzonej złośliwości, ale zakładanie dwóch tematów na publicznym Forum tylko po to, żeby zapytać o przecieki z państwowego egzaminu, to trochę nierozsądne.
Pozdrawiam

DOBRY RATOWNIK TO ŻYWY RATOWNIK
Więcej
2012/05/30 10:34 #7642 przez shpinaq
shpinaq odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witajcie,
czy posiada ktoś z Was treść projektów ze stycznia 2012r? Jeden, dotyczący wypadku podczas żniw (mężczyzna lat 55 z amputacją urazową palca) znalazłem w tym wątku. Udostępniłby ktoś resztę projektów?
Pozdrawiam!
Więcej
2012/06/01 22:59 #7645 przez Atame
Atame odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Ja również poprosił bym o projekty ze stycznia tego roku. To jest mój meil: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Więcej
2012/06/01 23:23 - 2012/06/04 15:07 #7646 przez shpinaq
shpinaq odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Znalazłem jeszcze drugi projekt z 2012 roku - wypadek motocyklisty (mężczyzna lat 25) i pasażer (mężczyzna lat 20). Zamieszczam w poście. Dostępne leki to te, które ratownik medyczny może podawać samodzielnie.
Pozdrawiam!
Załączniki:
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.079 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account