Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin

Więcej
2012/03/07 09:35 - 2012/03/07 09:41 #7384 przez Emi
Emi odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Ciężko mi na chwilę obecną powiedzieć jak przedstawia się to punktowo, ale procentowo przedstawia się to w następujący sposób:

Z etapu pisemnego egzaminu (test)
- z części pierwszej możliwych do zdobycia 50 pkt. Musisz mieć przynajmniej 25 pkt zdobytych czyli 50%
- z części drugiej na 20 pkt możliwych do zdobycia musisz mieć przynajmniej 6 pkt czyli 30%

Z etapu praktycznego egzaminu (projekt + zadanie do wykonania na fantomie)
- musisz mieć co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania.

Z tej strony www.bip.cke.edu.pl/?cid=140 możesz ściągnąć Informator o egzaminie zawodowym :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2012/03/07 22:30 #7390 przez joanna.j23
joanna.j23 odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witam
Jeśli nic się nie zmieniło od 2009 roku, to 1 pkt = 1 %. Na fantomie można było uzyskać maksymalnie 30 pkt. Tym samym jeśli ktoś by całkowicie oblał zadanie na fantomie, to nie ma szans zdać egzaminu, choćby projekt napisał na maksa, bo z projektu można uzyskać 70 pkt a, jak napisała Emi: Z etapu praktycznego egzaminu (projekt + zadanie do wykonania na fantomie)
- musisz mieć co najmniej 75% punktów możliwych do uzyskania.

Pozdrawiam

DOBRY RATOWNIK TO ŻYWY RATOWNIK
Więcej
2012/05/17 20:21 - 2012/05/17 21:25 #7601 przez ruuuda
ruuuda odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
Witam za miesiac mam egzamin jesli macie jakies ciekawe notatki,testy z 2011 z 2010 tez sie przydadza to bardzo prosze o pomoc.z góry dziekuje:)

Witam.
Podpięłam Twój temat pod już istniejący, poczytaj, coś tam powinno być na temat egzaminów z poprzednich lat. Polecam również REGULAMIN.
Ania82.
Więcej
2012/05/17 21:26 #7603 przez joanna.j23
Witam
To szkoła nie zapewnia swoim Słuchaczom odpowiednich materiałów ?
Biorąc pod uwagę fakt, że jest to kierunek płatny, można chyba czegoś oczekiwać.
Rozumiem pęd do wiedzy, ale tę najlepiej zdobywać z książek. Zbieranie na miesiąc przed egzaminem cudzych notatek, to nie jest dobry pomysł.
Pozdrawiam

Więcej
2012/05/18 11:09 #7605 przez Emi
Emi odpowiedział w temacie: Egzaminy 2012 - zadania, opinie, egzamin
joanna.j23 szkoła policealna jest płatna? Pierwsze słyszę. Ja nie płaciłam ani grosza, ani za wpisowe, ani żadnego czesnego.

Zgodzę się z Tobą co do cudzych notatek i testów. Na miesiąc przed egzaminem to raczej ciut za późno.
Notatki najlepiej robić samemu.
Więcej
2012/05/18 12:45 #7606 przez joanna.j23

Emi napisał: szkoła policealna jest płatna?

Widocznie nie wszystkie. Ja płaciłam 150 zł/mc. Może dlatego, że to była prywatna.
Pozdrawiam

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.075 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account