Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek

Więcej
2009/11/28 07:23 #2624 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam!
Tak, ukaże się.
Tylko, że Pani Redaktor zrobiła ze mnie skończonego durnia, bo prosiła mnie ( już przez prywatne wiadomości na adres mailowy) o numer kontaktowy ze znajomą Ratowniczką, oczywiście po wcześniejszym zapytaniu o zgodę udostępniłem go i... zero reakcji z Jej ( P. Redaktor )strony.

ricko1st napisał:

Witam!
Tak, ukaże się.
Tylko, że Pani Redaktor zrobiła ze mnie skończonego durnia, bo prosiła mnie ( już przez prywatne wiadomości na adres mailowy) o numer kontaktowy ze znajomą Ratowniczką, oczywiście po wcześniejszym zapytaniu o zgodę udostępniłem go i... zero reakcji z Jej ( P. Redaktor )strony.

Po wyjaśnieniu pewnych niedomówień OFICJALNIE PRZEPRASZAM PANIĄ REDAKTOR ZA BŁĘDNIE WYCIĄGNIĘTE WNIOSKI I PRZYKRY KOMENTARZ. :blush:
Na swoje usprawiedliwienie mam tylko to,że zbyt pochopnie napisałem tekst w/wym ( Być może jest to efekt wrednego dyżuru nocnego [nieskuteczna resuscytacja 4-letniego dziecka].
Przyznaję, że popełniłem błąd, ale błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi.
Jeszcze raz przepraszam za swój komentarz i niecierpliwie ( pomimo bycia mężczyzną) czekam na artykuł o Ratowniczkach Medycznych zamieszczony w " Twoim Stylu"
Ryszard "ricko1st" L.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/12/02 10:33 #2631 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
WITAM WSZYSTKICH ,
JA UWAŻAM , ŻE RICKO1ST MASZ RACJĘ ,
CZEKAMY NA ARTYKUŁ W ,, TWÓJ STYL "

POZDRAWIAM WSZYSTKICH WSPANIAŁYCH .

Więcej
2009/12/15 13:25 #2656 przez MeDina
MeDina odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
W najnowszym Twój Styl, jest już artykuł o ratowniczkach
Miłej lektury.
Pozdrawiam

Więcej
2009/12/16 07:01 #2657 przez hilaria
hilaria odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Artykuł na stronie78!!
Dzięki temu atrykułowi czuję,że część społeczeństwa zrozumie iż jesteśmu ludzmi z uczuciami i że nasza praca to całe nasze życie!
Mam nadzieję iż nie będę już słyszeć słowa sanitariuszka,pielęgniarka czy pani doktor a w końcu ktoś spróbuje powiedzieć ratowniczka medyczna :)
Szczerze chcę podziękować Magdzie za jest szczere słowa i za to że jej praca jest jej pasją! Pozdrawiam!
Zachęcam do czytania!

..............Pozdrawiam Anna..............

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.055 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account