Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek

Więcej
2009/11/22 17:08 #2607 przez dyspozytor
dyspozytor stworzył temat: Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam,

Do naszej Redakcji z prośbą o pomoc zgłosiła się Pani Redaktor czasopisma "Twój Styl" , poniżej treść:

Witam serdecznie. Jestem dziennikarką miesięcznika Twój STYL i zwracam się z prośbą o pomoc. Szukam Bohaterki do teksu o ratowniczkach medycznych. Wywiad i sesja zdjęciowa, do najbliższego numeru. Najlepiej ktoś z Wa-wy , okolic, albo osoba, która może przyjechać tutaj na sesję. Znasz kogoś takiego? Pomóż, proszę, to będzie naprawdę fajny tekst
Serdeczności
Agnieszka Siegert
PS Proszę o e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ja również przyłączam się do apelu i gorąco zachęcam czynne zawodowo ratowniczki medyczne do kontaktu i wypowiedzi w artykule. Myślę, że jest to niesamowita okazja do zaakcentowania Waszej pozycji w systemie ratownictwa medycznego. Wiadomo, że ratowniczki mają problem z zatrudnieniem - temat szeroko omawiany na naszym forum. Miło byłoby nam również, gdyby to właśnie użytkowniczka z naszego portalu wypowiedziała się w artykule :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/11/22 20:26 #2608 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam Piotruś ,
ja otrzymałem ten sam tekst , jak również wszyscy użytkownicy tej stronki .
Czy nie jest to jakaś podpucha ? , bo dlaczego do czasopisma ,, TWÓJ STYL " .
Może tak nie jest jak osądzam , ale pytam tak na wszelki wypadek .
Pozdrawiam .

Więcej
2009/11/23 10:25 #2609 przez mangus
mangus odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam.
Oj Tytus - jak zawsze dociekliwy jesteś (co wadą zresztą nie jest- bo jak mawiają "diabeł tkwi w szczegółach"). Śpieszę wyjaśnić iż czasopismo "Twój Styl" jest czasopiosmem dla kobiet i w dużej mierze o kobietach- a Agnieszka szuka zdecydowanie pań, które chciałyby opowiedzieć o swoim bohaterstwie. Tyle względem dociekań Tytusa.
Co zaś się tyczy samego tekstu, czy też wywiadu jakkolwiek by to nazwać - żadna osoba mająca chociażby minimum skromności nie określi się mianem bohatera. Oczywiście główny nacisk kładę na zawód ratownika medycznego (z oczywistych względów) ponieważ "bohaterstwo" niejako wpisane jest w ten zawód - w końcu po to się uczymy i chcemy pracować w tym zawodzie, żeby ratować ludzkie zdrowie i życie. No chyba, że sie mylę. Oczywiście heroizm jest wpisany również w inne zawody - ale tu rozmawiamy na temat ratownictwa.
Byc może zarzuci mi ktoś zaraz, że źle zinterpretowałem tekst wysłany przez Agnieszkę - ale jej pierwszy odzew dotyczył "ratowniczek bohaterek".
Pozdrawiam.

mangus
[color=]Śmierć stabilizuje stan pacjenta[/color]

Więcej
2009/11/25 15:07 #2614 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam!
Niejako w formie testu solidności podałem P. Redaktor kontakt z jedną ze swoich znajomych Ratowniczek.
Jak na razie..." zero reakcji ! "
Myślę, że Tytus miał trochę racji.
Ktoś próbuje robić nas w przysłowiowego "KONIA"
Jeśli coś się zmieni wtej kwestii natychmiast Wszystkich powiadomię.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2009/11/27 11:23 #2616 przez Tytus
Tytus odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam Serdecznie wszystkich użytkowników tej wspaniałej stronki .
Otóż ,jeśli chodzi o tę p. Redaktor z czasopisma ,, Twój czy tam Mój styl " , nie ważne , to totalna ściema .
Gazeta z Warszawy , a po Polsce szukają ratowniczki z ciekawym opowiadaniem o pracy czy bohaterstwem w Ratownictwie Medycznym .
Coś przypuszczałem , że jest to pisane grubymi nićmi .
Teraz cisza sza , nie ma p. Redaktor , nie ma bohaterek w RM , nie ma tematu .
Nie dajmy się zwariować jakimś przychlastom , którzy próbują sobie z nas robić jaja .
Pozdrawiam Całą Brać Ratowniczą .
Załączniki:

Więcej
2009/11/27 15:10 #2617 przez dyspozytor
dyspozytor odpowiedział w temacie: O:Miesięcznik "Twój Styl" - poszukuje ratowniczek
Witam,

Panowie trochę spokoju i opanowania. Naprawdę nie ma podstaw, aby oceniać kogoś w ten sposób. Pani Redaktor jest jak najbardziej autentyczna, zwróciła się z prośbą o pomoc i jej pomogliśmy. Jak to wygląda jak w kierunku kogoś od razu używa się epitetów i bezpodstawnych stwierdzeń. Aby Was uspokoić, artykuł ukaże się w miesięczniku, i faktycznie będzie o ratowniczkach :laugh: informacja jak najbardziej potwierdzona i pewna.

Pozdrawiam

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.067 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account