Egzamin - linki do materiałów (testy, zadania)!!!

Więcej
2011/02/25 12:49 #5044 przez akexia
intubacja poszła mi super tylko ten projekt trzyma w nerwach,jeszcze nie dzwoniłam do szkoły bo mogą mnie wysmiac ze za wczesnie
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/25 13:07 #5045 przez Emi
Nikt Cie nie wysmieje. Mozesz spokojnie zadzwonic. Chyba, ze juz nikogo nie bedzie.

Edit
Informacja ze strony OKE we Wrocławiu

Dyplomy potwierdzające kwalifikacje zawodowe i suplementy dla absolwentów, którzy zdali egzamin zawodowy w sesji styczniowej 2011 otrzymają szkoły macierzyste zdających w dniu 28 lutego 2011 (poniedziałek) w godz. 8.00-14.00 przesyłką kurierską.

Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/25 15:45 #5046 przez akexia
mam nadzieję że w będą bardzo dobre wieśći dla kazdego ,bardzo bym chiała zebyśmy to zdali i mieli juz to za sobą,i pózniej sie z tego śmiali...
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/25 15:49 #5047 przez Emi
akexia napisał:

mam nadzieję że w będą bardzo dobre wieśći dla kazdego ,bardzo bym chiała zebyśmy to zdali i mieli juz to za sobą,i pózniej sie z tego śmiali...


Ja tez juz bym chciala miec wszystko za soba :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/26 11:39 #5050 przez mad_wolf
No i kochani już tylko półtora dnia :) Myślę, że będzie ok, ale mimo wszystko nerwy mam jak cholera.Swoją drogą to przykre,że jak zwykle obywatel dla urzędników jest niczym. Jeśli dyplomy mają być gotowe na poniedziałek to zapewne są już dawno wydrukowane. Co szkodziłoby aby wyniki zostały podane już w minionym tygodniu ? Przecież były znane już od jakiegoś czasu. Oczywiście nie ma to najmniejszego sensu, ale pół roku temu ktoś napisał w komunikacie,że będą 28 lutego więc BĘDĄ 28 LUTEGO i kropka ! Żaden urzędas nie jest w stanie uruchomić mózgownicy i wczuć się w rolę osoby, która czeka na te wyniki od 6 tygodni (swoją drogą to jakiś żart, że cała nauka trwa 24 miesiące,a na wynik egzaminu czeka się minimum półtora). Zapewne wydział egzaminów zawodowych CKE jest obecnie tak bardzo zajęty (chyba łowieniem ryb spod lodu, bo przecież nie egzaminami), że nie dało się wcisnąć w ich napięty grafik wcześniejszego ogłoszenia wyników. Jak mniemam ich dzieci zdające taki egzamin nie muszą się denerwować o wynik już pewnie od co najmniej dwóch tygodni (co by się zbytnio nie spociły). Troszkę więcej empatii i oleju w głowie życzę na przyszłość !
No. To wyrzuciłem swoje żale :)
A teraz jeszcze raz: powodzenia i spełnienia marzeń co do miejsca przyszłej pracy ! :D
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/26 11:58 #5051 przez Emi
mad_wolf czyli ty rowniez nie znasz jeszcze swojego wyniku. Ufff a juz myslalam, ze zostalam sama na pokladzie.
Musze ci powiedziec, ze bardzo odwazny jestes :laugh:

Mnie az sciska w zoladku na sama mysl, ze za kilkanascie godzin bede musiala jechac do szkoly po wyniki.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.305 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account