Egzamin - linki do materiałów (testy, zadania)!!!

  • miodek
  • miodek Avatar
  • Gość
  • Gość
2011/02/23 18:10 #5032 przez miodek
Nieprawda, podasz swój pesel i ci powiedzą BEZ NAJMNIEJSZEGO PROBLEMU !!!!!
PODAJĄ WYNIK TESTU, PRAKTYCZNEGO , ITD

BĘDZIE DOBRZE !!!
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/23 19:15 #5033 przez Emi
Czule spojrzałam w oczka już dawno jednemu nauczycielowi, wiec mysle, ze dowie sie szybciej niz ja :D

Wyniki telefonicznie na pewno podadza tak jak piszecie... W zasadzie nie powinni bo tak naprawde nie wiedza z kim rozmawiaja przez telefon, ale w koncu dyplomu nikomu innemu nie wydadza. U mnie w szkole kazdy zna kazdego... :)

Edit

No i okazuje sie, ze u mnie w szkole nie podadza wynikow wczesniej. Dopiero wszystko w poniedzialek.
Pewnie pani sekretarce nie chce sie ruszyc i sprawdzic wynikow na stronie CKE :S
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/24 16:02 #5034 przez sas123
to nie tak :) żadna pani sekretarka Ci nic nie powie ;p

skieruj swe pytanie o wyniki ogólne (czy poszedł dobrze czy źle to Ci powiedzą a nie od razu o pkt. procenty itp. i nie do sekretarki :P
tylko do jakiegoś nauczyciela który sie w tym orientuje bądź do dyrektora jeśli masz dobre chody ;]

u nas tak to wyglądało i nie przez tel chyba ze masz numer do ich osobistych komórek :D

chwile wytrwałości już nie długo byle do poniedziałku :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/24 16:07 #5035 przez Emi
Już tyle wytrzymalam to jeszcze te pare dni wytrzymam :)

Edit
Zostały jeszcze tylko 3 dni :woohoo:
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/25 10:55 #5036 przez akexia
:-) i wiecie cos juz o wynikach piatkowych juz cos w szkołach mówią?
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/02/25 11:33 #5037 przez mimek
Wraca mi wiara w ludzi !!!! ten kto mnie oceniał miał mózg i go użył!!!! ZDAŁEM !!!!!!!

Mimek $ jakby nie patrzeć to już 26 lat w pogotowiu !!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.315 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account