Studia Zaoczne

Więcej
2009/08/22 21:58 #2340 przez sox
Replied by sox on topic O:Studia Zaoczne
Nie znam wszystkich uczelni, ja koncentrowałem się na moim rejonie i nie znalazłem studiów zaoczynch takich do których by mnie przyjęto z samą maturą. Natomiast z dyplomem ratownika to już inna bajka www.rekrutacja.umed.lodz.pl/nowa/index_s...o&mn=rekru_rat-med-z ... Z samą maturą można iść na studia dzienne lub wieczorowe. Rekrutacja opiera się na punktach jak ktoś nie zdawał na maturze na przykład biologi to automatycznie ma z tego zero punktów... Prawie na pewno bym się nie dostał...

Pozdro

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/22 22:16 #2342 przez Strażak-sp-1524017238
Replied by Strażak-sp-1524017238 on topic O: Odp.:Studia Zaoczne
Pomorska Akademia Medyczna Szczecin :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/23 05:53 #2343 przez kiniac2
Replied by kiniac2 on topic O:Studia Zaoczne
a czy ktos orjentuje sie jak sprawa sie ma z takimi studiami w wojewodztwie małopolskim?

kiniac22222222222222222222

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/08/29 19:54 #2367 przez ricko1st
Replied by ricko1st on topic O:Studia Zaoczne
W Nowym Sączu od października "rusza" 3-letni licencjat z ratownictwa w systemie dziennym i zaocznym.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/06 06:49 #2371 przez 1098
Replied by 1098 on topic O:Studia Zaoczne
Witam jestem nowym uzytkownikiem porlalu Ratownictwo Medyczne.Poszukuje w woj.zach-pom lub wielkopolskim lub lubuskim uczelni z kierunkiem ratownictwo medyczne -studia podyplomowe , lub zaoczne .
W tym roku ukończyłem studia II stopnia(ekonomia) i uzyskałem dyplom , mature zdawałem z geografii .Z powodu póżnego terminu (terażniejszego) nie wiem gdzie mogę jeszcze złożyc podanie ,czy jest to realne abym załapał się jeszcze w tym roku rekrutacyjnym na studia :huh: .pozdrawiam :

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2009/09/06 08:05 #2372 przez r_square
Replied by r_square on topic O:Studia Zaoczne
ricko1st napisał:

W Nowym Sączu od października "rusza" 3-letni licencjat z ratownictwa w systemie dziennym i zaocznym.



Kurcze, no to podaj linka do szkoły w Sączu, która prowadzi licencjackie dzienne i zaoczne.

Z góry dziękuje.

Bede wdzięczny bo chce zacząć studia najpóżniej od przyszłego roku. Albo w policealnej, albo na licencjacie.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.281 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account