Studia Zaoczne

Więcej
2008/05/19 22:07 - 2008/05/21 20:52 #869 przez r_square
Replied by r_square on topic Odp.:Studia Zaoczne
Witam serdecznie

Ja poszukuje czegoś w okolicach Krakowa (Kraków, N.Sącz). Mam 30 lat i pracuje dlatego w gre wchodzi raczej zaoczna szkoła. Ale zastanawiam sie nad dzienną - nie wiem jeszcze jak miałbym studiować dziennie pracując ale moze cos wymysle :) .
Cos nie moge wyszukać nic w sieci (chodzi mi generalnie o woj. malopolskie)
Za wszystkie porady i sugestie bede wdzęczny

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

  • karolcia109
  • karolcia109 Avatar Autor
  • Gość
  • Gość
2008/05/21 08:19 - 2008/05/21 09:32 #872 przez karolcia109
Replied by karolcia109 on topic Odp.:Studia Zaoczne
Witaj!!
Przesyłam ci adres internetowy szkoły w Krakowie www.ksm.krakow.pl/ .Masz również inne szkoły wystarczy tylko wpisać zapytanie w wyszukiwarce i znajdziesz tam adresy innych szkół.
Znajdziesz również adresy szkół na stronce w dziale edukacja. A co do tego żeby była to szkoła zaoczna to na to nie licz że szkoła będzie miała napisane to, że wykłady są w weekendy.Ratownictwo jest kierunkiem medycznym więc zajęcia odbywają sie w tygodniu ale niektóre uczelnie idą na rękę i wykłady są w weekendy. Proponuję Tobie podzwoń do szkół i popytaj w jakie dni są wykłady!!!

Pozdrawiam!!
Karolcia109

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/21 17:16 #876 przez AlaRM
Replied by AlaRM on topic Odp.:Studia Zaoczne
Szczecin- Pomorska Akademia Medyczna,Poznań. (polecam)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/21 21:01 - 2008/05/21 21:01 #878 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Studia Zaoczne
Collegium Medicum UJ
w Krakowie
ul. Św. Anny 12
31-008 Kraków
tel. (012) 422 69 22, fax (012) 422 25 78 centr. (012) 422 04 11
www.cm-uj.krakow.pl

Policealna Szkoła Pracowników Służb Medycznych
i Społecznych nr 3 w Krakowie
os. Teatralne 4a
31-945 Kraków - N. Huta
tel. (012) 644-28-71/72
www.msz6.krakow.pl/

Nowy Targ, woj. małopolskie
Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa
w Nowym Targu
ul. Kokoszków 71
tel.: (0-18) 261-07-00, fax.: (0-18) 261-07-08
www: www.ppwsz.edu.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z tego, co TUTAJ jest napisane- mają zaoczne.
Żadnej z tych szkół nie znam osobiście (aczkolwiek znajomi chwalili sobie studium na os. Teatralnym), więc musisz dzwonić, dowiadywać się.
Pozdrawiam i powodzenia życzę.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/21 23:05 #880 przez r_square
Replied by r_square on topic Odp.:Studia Zaoczne
Dzieki wielkie za Wasze odpowiedzi.

Dzwoniłem do szkoły:
Policealna Szkoła Pracowników Służb Medycznych
i Społecznych nr 3 w Krakowie
os. Teatralne 4a
31-945 Kraków - N. Huta
tel. (012) 644-28-71/72
www.msz6.krakow.pl/

I powiedzieli mi ze niestety mają tylko dzienne.:(
Tez sprawdzałem w sieci i wyświetla sie faktycznie ze mają 2 letnie w trybie zaoczny, jednak pani z ktora rozmawialem powiedziala ze tylko dzienne i nic wiecej. Tak wiec nie bardzo wiem co tu jest grane. Zadzwonie tam jeszcze raz i zapytam co oni na tą informację znalezioną w sieci.

Co do tej szkoły www.ksm.krakow.pl/
to stronke znalazlem wczesniej ale nie ma tam nic na temat ratownictwa. Zadzwonie tam w piatek albo w poniedzialek i moze sie cos dowiem.

Chyba ze ktos tam sie uczył lub wie co i jak to prosze o info wczesniej.

Wiem tez ze jest ten kierunek zaocznie w Łodzi na UM, ale troche drogi (chyba 4400 za rok). Zastanawia mnie tylko czemu CM UJ nie prowadzi ratownictwa zaocznie?

Znalazłem tez szkołe, chyba najbardziej odpowiadającą lokalizacyjnie bo w Nowym Sączu, ale niestety tylko dzienne.

Moze macie jakiś pomysł jak zrobić dzienną szkołę nie chodząc na zajęcia. Prawdopodobnie mógłbym chodzić tylko na zajęcia praktyczne. Mysle tez ze z odbyciem praktyk nie było by problemu (nie tylko w lipcu i sierpniu, ale mogłbym miec np. po jednym dyżurze bezpłatnym w tygodniu albo SOR albo np. ambulatorium).

I tu pytanie do was koleżanki i koledzy czy uważacie ze mozna zdać np. egzaminy klasyfikacyjne co semestr bez uczestniczenia w wykładach? Czy można się tego nauczyć samemu nie chodząc na wykłady? Ja osobiście myśle ze moze było by ciężko ale chyba dałbym rade wkuć to sam. Co wy na to?

Dziekuje za wasz czas i proszę o jakieś sugestie.

Pozdrawiam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2008/05/22 07:10 #881 przez Ania82
Replied by Ania82 on topic Odp.:Studia Zaoczne
r_square napisał:

Co do tej szkoły www.ksm.krakow.pl/


to stronke znalazlem wczesniej ale nie ma tam nic na temat ratownictwa. Zadzwonie tam w piatek albo w poniedzialek i moze sie cos dowiem.


TUTAJ są opisane studia 3-letnie licencjackie niestacjonarne i to dość dokładnie.
Z kolei TUTAJ masz limity przyjęć na rok 2008/2009.
Numery telefonu są podane, więc zadzwoń, to na pewno dowiesz się wszystkiego dokładnie.
Pozdrawiam.

"Pesymista widzi ciemny tunel, optymista widzi światełko w tunelu, realista widzi pociąg, maszynista widzi 3 debili na torach..."

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.192 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account