Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób w galerii handlowej w Stalowej Woli. Jedna ze zranionych kobiet zmarła. Pracę pogotowia ratunkowego na miejscu koordynowali dyspozytorzy w Mielcu.

- Około godz. 15, w piątek 20 października, dyżurny policji w Stalowej Woli został powiadomiony o mężczyźnie, który zranił nożem kilka osób w galerii handlowej Vivo w Stalowej Woli. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu, ranił w plecy ale zadawał ciosy nożem także w klatkę piersiową i głowę – informowała podkarpacka Policja.

- Młody mężczyzna został zatrzymany przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych substancji – czytamy w policyjnym komunikacie.

Stalowa Wola znajduje się w obszarze odpowiedzialności dyspozytorni ratownictwa medycznego działającej w Mielcu, przy tutejszym Pogotowiu Ratunkowym. To pracownicy w Mielcu koordynują pracę ambulansów na terenie północno-zachodniego Podkarpacia. W efekcie koordynowali także akcję ratunkową w stalowowolskiej galerii, po ataku nożownika. Pogotowie szybko dotarło na miejsce, ratownicy dosyć sprawnie przeprowadzili swoje działania.

Czytaj więcej: hej.mielec.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


Kod antyspamowy
Odśwież

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account