Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Forum Ratownicze
Galeria ratownicza
Komentarze użytkowników
Przeszukuj - Kategorie
Artykuły
Przeszukuj - Tagi
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Policjanci zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem kilka osób w galerii handlowej w Stalowej Woli. Jedna ze zranionych kobiet zmarła. Pracę pogotowia ratunkowego na miejscu koordynowali dyspozytorzy w Mielcu.

- Około godz. 15, w piątek 20 października, dyżurny policji w Stalowej Woli został powiadomiony o mężczyźnie, który zranił nożem kilka osób w galerii handlowej Vivo w Stalowej Woli. Policjanci ustalili wstępnie, że mężczyzna atakował ludzi od tyłu, ranił w plecy ale zadawał ciosy nożem także w klatkę piersiową i głowę – informowała podkarpacka Policja.

- Młody mężczyzna został zatrzymany przez klientów galerii. Policjanci ustalili, że jest to 27-letni mieszkaniec Stalowej Woli, nie był wcześniej notowany. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało, że jest trzeźwy. Pobrano od niego krew do badań na obecność innych substancji – czytamy w policyjnym komunikacie.

Stalowa Wola znajduje się w obszarze odpowiedzialności dyspozytorni ratownictwa medycznego działającej w Mielcu, przy tutejszym Pogotowiu Ratunkowym. To pracownicy w Mielcu koordynują pracę ambulansów na terenie północno-zachodniego Podkarpacia. W efekcie koordynowali także akcję ratunkową w stalowowolskiej galerii, po ataku nożownika. Pogotowie szybko dotarło na miejsce, ratownicy dosyć sprawnie przeprowadzili swoje działania.

Czytaj więcej: hej.mielec.pl

Dodaj komentarz

Komentuj, Nie obrażaj!

Uwaga! Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt. KONTAKT


 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account