Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Chora skarżyła się na duszności. Rodzina wezwała ratowników medycznych. Ci, zanim mogli pomóc kobiecie, musieli stawić czoła jej agresywnemu mężowi. Na miejsce wezwano policję.

W piątkowy wieczór ratownicy medyczni z Góry zostali wezwani do chorej z miejscowości Rogów Górowski. Zaniepokojona rodzina informowała, że kobieta ma duszności. Ambulans miał do pokonania niecałe pięć kilometrów. - Przyjechaliśmy w czasie zgodnym z procedurami. Na miejscu, przed domem, czekała na nas rodzina poszkodowanej. Wyglądali na zdenerwowanych i zniecierpliwionych.

Członkowie rodziny kobiety chcieli, by ratownicy jak najszybciej udali się do pokoju, w którym znajdowała się chora. Jednak zanim ratownicy dotarli do pacjentki, zostali zaatakowani przez jej męża. - Był bardzo agresywny. Popychał nas, szarpał, trzymał mnie za rękę. Wyzywał, ale jednocześnie mówił, że mamy szybko biec - opowiada pan Dariusz.

Okazało się, że kobieta żadnych duszności nie miała. Była pod wpływem alkoholu, ale rzeczywiście wymagała pomocy medycznej. - W pewnym momencie do pomieszczenia wbiegł mąż kobiety. Zaczął przeszkadzać i ubliżać nam. Był zdenerwowany. Syn wyprowadził go siłą z pokoju, ale to nic nie dało, bo agresor wracał - mówi ratownik.

Tego dla medyków było za wiele. Na miejsce wezwali policję. - Funkcjonariusze próbowali uspokoić tego mężczyznę, ale on był cały czas agresywny. Czuć było od niego alkohol. Nie reagował na żadne polecenia. Odpychał policjantów - wylicza nadkom. Krzysztof Zaporowski z biura prasowego dolnośląskiej policji. I dodaje: napastnik został zatrzymany. Po przebadaniu okazało się, że 58-latek w organizmie miał 1,5 promila alkoholu.

Czytaj więcej: tvn24.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Komentarze  

sheep
+1 #1 sheep 2017-07-06 10:22
a to wszystko za 2200 zł , pogarda szarpanie i przeklinanie gratis, plus pobicia niekiedy, ech polska
Zgłoś administratorowi

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account