Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W nocy z soboty na niedzielę doszło do pobicia ratownika medycznego. Mężczyzna doznał obrażeń twarzy oraz złamania piątej kości śródstopia. O zdarzeniu poinformowana została Policja oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

- W dniu 19 listopada br. o ok. 23.55 do karetki stacjonującej przy Szpitalu wtargnął mężczyzna, który uderzył przebywającego w niej ratownika – informuje Magdalena Jankowska, rzecznik Kociewskiego Centrum Zdrowia. - W skutek uderzenia Ratownik doznał obrażeń twarzy oraz złamania 5 kości śródstopia. Mężczyzna dodatkowo po zadaniu ciosu zwolnił hamulec ręczny powodując tym samym uderzenie w stojącą obok karetkę asekuracyjną. Mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia. Personel powiadomił Policję oraz Centrum Powiadamiania Ratunkowego – informuje M. Jankowska.

Jak wynika z relacji personelu, po ok. 15 min. sprawca pojawił się ponownie na terenie Szpitala, próbując otworzyć stojące na parkingu samochody. Zauważywszy stojących na podjeździe ratowników, zaczął wołać o pomoc, sugerując mocne dolegliwości bólowe. Ratownik medyczny słysząc wołanie o pomoc, podbiegł do mężczyzny, ten zaś próbował zadać mu cios. Mężczyzna został ujęty i przekazany Policji.

Źródło: kociewiak.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account