Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x


Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dzisiaj już oficjalnie możemy ogłosić, że artykuł o żółtych karetkach był Prima Aprilisowym żartem. W ubiegłych latach wyposażyliśmy ratowników w kaski i pianki do nurkowania, ogłosiliśmy też, że ratownictwo będzie służbą mundurową i ubieraliśmy w zielone polarki.

Wczoraj był 1 kwietnia, czyli Prima Aprilis. Zgodnie z tradycją, zażartowaliśmy sobie i wymyśliliśmy historię o żółtych karetkach systemowych: "Karetki systemowe tylko w żółtym kolorze - to nowy pomysł Ministerstwa Zdrowia". Dziękujemy za wszystkie Państwa reakcje, najbardziej oczywiście cieszyły nas te poważne. Postaci Pana Leopolda Żółtka z MZ i Bartosza Kieruj z WSPR Szczecin były wymyślone i oczywiście nie zostanie wdrożony żaden projekt dotyczący przemalowywania karetek na żółto - przynajmniej w najbliższym czasie.

Artykuł cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. W sumie został przeczytany ponad 1400 razy, na facebook-u zareagowało ponad 16 700 osób i dostaliśmy 188 lajków. Część osób bardzo szybko odkryła nasz spisek, dlatego musieliśmy ukrywać komentarze aby zabawa trwała nieco dłużej. W ubiegłych latach wyposażaliśmy ratowników w kaski, pianki, ubieraliśmy w zielone mundurki i tworzyliśmy służbę mundurową:

Bezpieczeństwo ratowników ponad wszystko

Zachodniopomorskie: Ratownikowi medycznemu przybędzie obowiązków

Ministerstwo Zdrowia. Nowa odzież dla ratownictwa medycznego


Ratownictwo Medyczne będzie służbą mundurową

Dziękujemy za wspólną zabawę!

Ratownik-med.pl

Twoja reakcja na artykuł?

Aby dodać komentarz, zaloguj się!

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account