Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

×
Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Ratownik medyczny na obozie harcerskim lipiec 2018

Więcej
2018/04/25 12:09 #12872 przez Garbol
Garbol stworzył temat: Ratownik medyczny na obozie harcerskim lipiec 2018
Obóz 62 Szczepu Harcerskiego, Okręg Mazowiecki ZHR poszukuje ratowniczkę/ratownika medycznego na obóz harcerski nad jeziorem Mikaszowskim w okolicach Mikaszówki koło Augustowa w terminie 1 - 28 lipca 2018.

Oferujemy wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia. W ofercie nocleg w osobnym namiocie na wojskowym łóżku polowym typu kanadyjka, wyżywienie (śniadania, obiady, kolacje, podwieczorki), transport na trasie Warszawa - Mikaszówka, Mikaszówka - Warszawa.

W zakres obowiązków wchodzi opieka medyczna w ramach uprawnień ratownika Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy nad uczestnikami obozu, którymi są dzieci i młodzież od lat 11 do 25.

Osoba kontaktowa:
Jacek Garboliński
tel: +48 795 511 970
mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82
Czas generowania strony: 0.164 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account