Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

NFZ

Więcej
2013/03/22 20:08 #9063 przez patryk90c
patryk90c stworzył temat: NFZ
co myślicie o likwidacj NFZ czy to poprawi sytuacje służby zdrowia

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2013/03/22 20:44 #9064 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: NFZ
Jak świat światem pośrednicy to hieny

Więcej
2013/03/23 07:11 - 2013/03/23 07:13 #9065 przez karolcia109
karolcia109 odpowiedział w temacie: Odp: NFZ

Więcej
2013/03/23 15:00 #9066 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp: NFZ
Całkowita likwidacja jak najbardziej. Na rynku ubezpieczeń zdrowotnych potrzebna jest konkurencja a nie tworzenie kolejnych stołków dla kolesi w ramach instytucji, która zmonopolizowała rynek.

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Więcej
2013/03/23 15:25 #9067 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: NFZ
Co masz na myśli mówiąc,że na rynku ubezpieczeń powinna się powinna pojawić konkurencja?Mnie konkurencja na tym rynku kojarzy się,że płacisz mniej i dostajesz mniej.Tak właśnie to widzisz kolego?

Więcej
2013/03/23 16:27 #9068 przez marcin1975rm
marcin1975rm odpowiedział w temacie: Odp: NFZ

ww61 napisał: Tak właśnie to widzisz kolego?

Nie tak to widzę kolego. Widzę to inaczej.

Wirtualnej intubacji zdecydowane nie!!!

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.066 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• poiloi Avatar
    • odzież na praktyki
    • a powiedz mi bo też stoję przed taką decyzją i nie wiem czy wybierać klasyczną odzież, czy coś trochę bardziej modnego i na czasie. Dużo sklepów teraz oferuje odzież medyczną w różnych kolorach. Czy nie będzie z tym później problemu już podczas samych praktyk?
    • W Sprzęt Ratowniczy / Umundurowanie i odzież
    • 2019/07/01 15:39
    • Azrael000 Avatar
    • Czy konieczne jest zbieranie punktów doskonalenia ...
    • Dzięki za odpowiedź, przy okazji dostałem odpowiedź z MZ, bo w Łodzi na początku tam gdzie uzyskałem książeczkę nie mieli dostępu do systemu... Jak się okazało nie mogli już mieć ponieważ we wrześniu 2017 zostało wprowadzone nowe rozporządzenie, i uwaga dla tych co tak jak ja nie wiedzieli jeszcze o tej zmianie, otuż teraz książeczkę nie rozlicza pracodawca tylko WOJEWODA a w jego imieniu robi to w Łodzi Wojewódzkie...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Doskonalenie zawodowe
    • 2019/05/24 20:44
    • Paulik Avatar
    • Nowe terapie
    • Nowych terapii przybywa, co widać po - coraz to nowszych szkoleniach. Na uwagę zasługuje również fakt, że dostępna aparatura jest też zdecydowanie bardziej wyspecjalizowana i pozwala na znacznie więcej. Wydaje mi się również... że stale pojawiają się rozwiązania profilaktyczne. Czytam czasem serwis i... muszę powiedzieć, że ilość suplementów diet/wyrobów medycznych dostępnych na rynku jest ogromna. Niegdyś tak nie...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2019/04/27 12:59

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account