Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy

Więcej
2010/12/18 20:35 #4689 przez Vialink
Vialink stworzył temat: Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
Zawodowym ratownikiem nie jestem, mam ukończone co prawda szkolenie ale jestem związany z informatyką.

Pytanie do Was - Ratowników:

Opowiedzcie proszę o dziwnych decyzjach pacjentów i absurdalnych wyjazdach zespołów, bo na pewno mieliście takie sytuacje.

Pozdrawiam,
Vialink

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2010/12/19 05:48 #4690 przez ricko1st
ricko1st odpowiedział w temacie: O: Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
Witam!
Jak to w pogotowiu bywa wyjazdy są różne i nieraz ma się baardzo mieszane uczucia.
Jednak osobiście mam przekonanie, że musi obowiązywać nas Ratowników Medycznych ( pozostałych członków zespołu również ) ważna zasada zachowania dyskrecji. Dlatego nie będę opisywał do jakich wezwań można wysłać ambulans.
Zaznaczę jeszcze tylko jedno, jest to mój pogląd i inni mogą się z nim nie zgadzać.
Pozdrawiam.

Najlepsi niech będą przygotowani na najgorsze !

Więcej
2010/12/19 11:21 #4691 przez sox
sox odpowiedział w temacie: O: Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
Kiedyś chciałem rozpocząć podobny temat i bez odzewu, może to i dobrze prywatność pacjentów też jest ważna... Co prawda wymiana doświadczeń w tym temacie też mogła by być interesująca...

Człowiek który raz kogoś uratuje to bohater, człowiek który ratuje ludzi codziennie to ratownik medyczny.

Więcej
2010/12/19 20:38 #4694 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: O:Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
Wezwania przyjmują doświadczeni dyspozytorzy a pacjent ma prawo zachować się nawet dziwnie byle by nas nie bił bo tego nie lubię :silly:

Więcej
2010/12/20 04:59 #4697 przez Darth Vader
Darth Vader odpowiedział w temacie: O:Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
W skali naszego niemałego kraju nie ma chyba przypadku, do którego zespół ratownictwa medycznego nie wyjechałby chociaż raz... ;)

Ciemna strona ratownictwa medycznego
Bez turbo (ze specjalną dedykacją dla ww61)

Więcej
2010/12/22 21:10 #4708 przez Gabi
Gabi odpowiedział w temacie: O:Absurdalne decyzje pacjentów/dziwaczne wyjazdy
Cześć wszystkim:)

Wezwania czasem potrafią być bardzo absurdalne i dziwaczne, a czasami nam się tak tylko wydaje że takie są.
Dużo jest takich dziwnych wezwań pogotowia ale jak już wspomniano każdy ma prawo do prywatności :)

Zapraszam do dołączenia do grona ratowników medycznych wtedy będziesz w samym centrum takich sytuacji...

Pozdrawiam:)

Ludzkie życie to dar, którego nie mamy prawa odbierać... :)

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.068 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• tatiomed Avatar
    • DAM PRACĘ ratownik medyczny / pielęgniarka nzoz
    • NOWO OTWARTA PRYWATNA PLACÓWKA MEDYCZNA POSZUKUJE NA STANOWISKO : PIELĘGNIARKA ORAZ RATOWNIK MEDYCZNY O F E R U J E M Y : Zatrudnienie w stabilnej firmie, Miłą i przyjazną atmosferę; Dobrze wyposażone stanowisko pracy; Różnorodne formy zatrudnienia; O C Z E K U J E M Y : Wykształcenie min. średnie medyczne - preferowane ukończone studia licencjackie/magisterskie na kierunku pielęgniarstwo; Aktualne prawo wykonywania zawodu;...
    • W Ratownictwo Medyczne / Państwowe Ratownictwo Medyczne
    • 2019/09/10 18:13
    • K2. Avatar
    • Czy warto zaczynać
    • Witam. Mam 28 lat i dopiero teraz postanowiłem podjąć studia. Pracuje jako strażnik więzienny o chciałem uzupełnić wykształcenie, a ze w pracy mam często do czynienia z udzielaniem pomocy przedmedycznej stwierdziłem, ze te studia są dla mnie interesujące. Pytanie tylko czy 28 lat to nie za późno na takie studia i czy po nich w wieku 31 lat, jeśli szczęśliwie skończę, mógłbym dostać prace jako ratownik... czy wiek odgrywa tu...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Dyskusja ogólna (Edukacja)
    • 2019/08/22 19:30
    • poiloi Avatar
    • odzież na praktyki
    • a powiedz mi bo też stoję przed taką decyzją i nie wiem czy wybierać klasyczną odzież, czy coś trochę bardziej modnego i na czasie. Dużo sklepów teraz oferuje odzież medyczną w różnych kolorach. Czy nie będzie z tym później problemu już podczas samych praktyk?
    • W Sprzęt Ratowniczy / Umundurowanie i odzież
    • 2019/07/01 15:39

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account