Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

STUDIA w wieku 26 lat.

Więcej
2020/09/17 08:58 #13025 przez msem1994
msem1994 stworzył temat: STUDIA w wieku 26 lat.
Witam, mam pytanie. Czy rozpoczynanie studiów w wieku 26 lat ? (3 letnich rat-med) nie jest za późno ?

Zaraz po maturze byłem na tym kierunku jeden semestr lecz przerwałem naukę. Teraz dostałem się do PSP. Przez cały czas jestem aktywnym członkiem OSP.

Czy ktoś w takim wieku zaczynał studia a potem prace aktywnie jako ratownik medyczny ?

Proszę o info

Pozdro

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2020/09/17 18:39 #13026 przez iron88
STUDIA w wieku 26 lat.
Ja mam 31 lat i studiuje. Twój podeszły wiek nie jest przeszkodą. Znajomy z roku ma 44 lata.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

• serial Avatar
    • serial
    • Witajcie! jestem scenarzystą i reżyserem i razem ze współscenarzystką poszukujemy do anonimowych rozmów osoby chętne na zwierzenia ze swojej pracy i życia w pogotowiu przed rokiem 2002. Chcemy pokazać m in jak ciężka to praca i jak postrzeganie jej przez ludzi nie zawsze jest sprawiedliwe. Miła atmosfera rozmowy w pakiecie :) Jeśli byłaby możliwość rozesłania tego ogłoszenia wśród znajomych z branży, bylibyśmy bardzo...
    • W Ratownictwo Medyczne / Ratowniczy Hyde Park
    • 2021/10/12 09:32
    • ratownikekspress Avatar
    • Jak uratować osobę topiącą się w wodzie?
    • Teraz jest taka kolejność że: 1) dzwonisz na służby 112 opisujesz sytuacji i podajesz miejsce zdarzenia. 2) jak masz możliwość to rzuć tonącemu pzedmiot, który się unosi na powierzchni wody, żeby mógł się tego złapać 3) Jak potrafisz pływać to musisz znaleźć przedmiot, który sie unosi na wodzie i dopiero z nim możesz ewentualnie do tonącego popłynąć. 4) Do tego czasu jest już szansa, że straż lub inne służby...
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2021/09/04 13:27

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account