Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

RKO w ciasnych przestrzeniach

Więcej
2012/12/22 21:09 #8599 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: RKO w ciasnych przestrzeniach
Bardzo podoba mi się Twoje podejście do tematu bo ja zawsze staram się traktować pacjenta jak kogoś bliskiego.W sumie ten tzw kac mobilizuje Cię i to bardzo dobrze do przemyśleń czy aby zrobiłem dobrze i wszystko co możliwe.Niestety kolego na forum nie dowiesz się tego co po wielu godzinach na różnych kursach doskonalących.Pozostaje za tem korzystać z możliwych szkoleń,poczytać literatury fachowej której na rynku jest bez liku,zapoznać się z wiadomościami zawartymi w internecie.Ale uwierz,nawet gdy bedziesz już wiedział wszystko zdasz sobie sprawę jak mało wiesz.Pamiętaj,pacjent oczekuje od ciebie najbardziej opanowania a nie chaosu

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2012/12/23 10:45 #8600 przez luk27
luk27 odpowiedział w temacie: Odp: RKO w ciasnych przestrzeniach
......Ale uwierz,nawet gdy bedziesz już wiedział wszystko zdasz sobie sprawę jak mało wiesz.....-kolego bardzo modre słowa .bo czasem widzac ratownikow ktorym wydaje sie ze juz wszystko wiedza tak naprawde to sie im tylko tak wydaje!!!!POZDRAWIAM-- ZYCZAC SPOKOJNYCH I ZDROWYCH SWIAT!!!

Więcej
2012/12/23 11:26 #8601 przez ww61
ww61 odpowiedział w temacie: Odp: RKO w ciasnych przestrzeniach
Zdrowych i Spokojnych Świąt kolego a gdy zajdzie potrzeba wiele udanych misji :)

Czas generowania strony: 0.058 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account