Zaloguj
x
x
Zarejestruj
x

Informacja

Drodzy Użytkownicy, zanim napiszecie cokolwiek zapoznajcie się z REGULAMIN -em Forum. Zakładając nowy temat upewnijcie się czy już taki sam lub podobny nie został założony wcześniej. Jeżeli znaleźliście podobny temat, ale nie ma tam precyzyjnej odpowiedzi, dopiszcie nowy post precyzując pytanie. Prosimy nie zwracać się z pytaniami dotyczącymi tematyki Forum bezpośrednio do mnie lub do Moderatorów, proszę korzystać i pytać na Forum ( do tego zostało stworzone ). Pisząc na Forum włączają się do dyskusji pozostali Użytkownicy którzy przecież mogą mieć podobny problem.
Wszystkich użytkowników prosimy o aktualizacje swoich profili w forum i uzupełnienie podpisów (sygnatur).
FAQ - Skorzystaj z poniższych instrukcji:
>> FUNKCJONALNE I PRZEJRZYSTE POSTY, FORMATOWANIE I EDYCJA TEKSTU
>> PODPIS, SYGNATURA NA FORUM, AKTUALIZACJA I EDYCJA PROFILU

Czy konieczne jest zbieranie punktów doskonalenia do prowadzenia szkoleń?

Więcej
2019/04/28 23:40 #12954 przez Azrael000
Azrael000 stworzył temat: Czy konieczne jest zbieranie punktów doskonalenia do prowadzenia szkoleń?
Witam.

Sprawa jest następująca z przyczyn zdrowotnych nie mogę już pracować w pogotowiu jednak lekarz orzecznik nie widzi przeciwwskazań do prowadzenia działalności szkoleniowej w zakresie szkoleń medycznych, z bieżącym rokiem kończy mi się okres edukacyjny i chciałbym wiedzieć czy jest mi to potrzebne i ewentualnie czy mogę zbierać i rozliczać punkty na własną działalność lub jeśli zatrudni mnie placówka nie medyczna do prowadzenia szkoleń, na przykład strzelnica?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2019/05/17 10:14 #12957 przez dyspozytor
dyspozytor odpowiedział w temacie: Czy konieczne jest zbieranie punktów doskonalenia do prowadzenia szkoleń?
Cześć, w przypadku pracy w Państwowym Ratownictwie Medycznym jak już sam zapewne wiesz jest wymóg spełnienia okresu edukacyjnego. W przypadku własnej działalności np. szkoleniowej Twoim dokumentem uprawniającym do prowadzenia tego typu zajęć jest dyplom ratownika medycznego którego nikt Ci już nie odbierze. W przypadku zatrudnienia w innych placówkach, taki wymóg może, ale nie musi narzucać Twój potencjalny pracodawca. Także to Twój wybór czy będziesz dalej zbierał punkty edukacyjne, czy też będziesz korzystał z innych form doskonalenia zawodowego.

Więcej
2019/05/24 20:44 #12958 przez Azrael000
Azrael000 odpowiedział w temacie: Czy konieczne jest zbieranie punktów doskonalenia do prowadzenia szkoleń?
Dzięki za odpowiedź, przy okazji dostałem odpowiedź z MZ, bo w Łodzi na początku tam gdzie uzyskałem książeczkę nie mieli dostępu do systemu... Jak się okazało nie mogli już mieć ponieważ we wrześniu 2017 zostało wprowadzone nowe rozporządzenie, i uwaga dla tych co tak jak ja nie wiedzieli jeszcze o tej zmianie, otuż teraz książeczkę nie rozlicza pracodawca tylko WOJEWODA a w jego imieniu robi to w Łodzi Wojewódzkie centrum zarządzania kryzysowego przy Piotrkowskiej 104, a tam uzyskałem informacje, że nawet jeśli nie zaliczymy punktów to urząd i tak wyda następną książeczkę.

Pozdrawiam.

Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.058 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

Więcej tematów »

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account