Egzamin - linki do materiałów (testy, zadania)!!!

Więcej
2011/02/28 22:16 #5093 przez kotlet1711
GRATULACJE FRESH RATOWNICY :)



jedyną rzeczą gorszą od utracenia rozumu, są próby jego odszukania..
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/03/01 18:52 #5094 przez Emi
Już mam dyplomik :)

Proper_ powtórze pytanie hudej w jaki sposób znalazles kolejne brakujace pkt, skoro zadna OKE czy tez CKE nie udostepnia klucza odpowiedzi?! No i skoro zabraklo ci 3 pkt po pierwszym sprawdzeniu to dlaczego zalozyles sprawe sadowa?
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/03/01 20:08 #5095 przez Proper_
Witam byłem zaraz po wynikach w OKF na ponowne sprawdzanie pracy, tam dostałem swoja prace i klucz przy obstawie dwóch pań !
Dali mi 30 minut na ponowne sprawdzanie, po 20 minutach ciśnienie skoczyło mi do dwustu i mówię babkom że ja już znalazłem ponad 10 brakujących punktów, na początku mnie nie słuchały i nie chciały oglądać mojej pracy, niestety wpadłem w szał bo od tego zależała moja praca w pogotowiu, przyszła jeszcze jedna osoba i jakoś mnie uspokoili gwarantując ponowne sprawdzanie prze komisję i uwzględnienie mojego podania (dokładne opisanie brakujących błędów), po tygodniu napisali że praca nie uległa zmianie !

Adwokat walczy do dziś, nie mówiąc o opłatach :( na każde podanie adwokata mają 3 miesiące na odpowiedź, nie mam już sił i zaczynam się uczyć do ponownego egzaminu.
Dodam że takich jak ja jest więcej tylko nie mają odwagi i czasu walkę z tą komuna.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/03/01 20:55 #5096 przez Emi
W dalszym ciągu nie rozumiem... :unsure:
Proper_ napisał:

zabrakło mi 3 punktów :/ po ponownym sprawdzaniu znalazłem 13 brakujących punktów

Pierwszy raz jak sprawdzili brakowalo ci 3 pkt?? A jak ty sprawdzales to nagle znalazlo sie dodatkowych 10? Wiec nie kumam w czym jest problem.
Sorrki bo moze to ja zle interpretuje.
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/03/02 06:15 #5097 przez kandek
Emi napisał:

Pierwszy raz jak sprawdzili brakowalo ci 3 pkt?? A jak ty sprawdzales to nagle znalazlo sie dodatkowych 10? Wiec nie kumam w czym jest problem.
Sorrki bo moze to ja zle interpretuje.

1. Do progu brakło mu 3 punkty, ale znalazł w sumie NIE POLICZONYCH 13. Czyli po zsumowaniu byłby 10 punktów ponad próg.
2. W trakcie sprawdzania nie znalazł 10 tylko jak pisał powyżej zgłosił że brakuje mu już na chwilę obecną ponad dziesięć punktów.

Nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć.
ps. Jeśli to prawda to ja bym już dawno dzwonił do TVNu z prośbą o pomoc.

podpis tymczasowy który ma minimum 20 znaków
Temat został zablokowany.
Więcej
2011/03/02 07:42 #5098 przez Emi
kandek w takim razie w taki sam sposob to interpretowalam. Moze tylko zle "ubralam" to w slowa piszac na forum.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: Ania82ricko1stmangus
Czas generowania strony: 0.237 s.

Ostatnie posty Forum Ratownik-med.pl

    • arekpawel3 Avatar
    • Opinie na temat nowego kierunku studiów podyplomow...
    • Witajcie,prowadzę obecnie projekt badawczy, którego celem jest określić zapotrzebowanie na nowy kierunek studiów- fizjolog sportowy. Uczelnia poprosiła o zebranie wypowiedzi także od ratowników medycznych. Otóż ratownicy posiadają wiedzę nt fizjologii organizmu, a być może w tym gronie są osoby interesujące się sportem lub chcące pogłębiać wiedzę w tym zakresie.W związku z tym zwracam się z prośbą o podzielenie się...
    • W Edukacja, doskonalenie zawodowe / Uczelnie medyczne
    • 2023/12/05 09:41
    • ladybird23 Avatar
    • uprawnienia
    • Witam, mam pytanie dotyczące uprawnień. Otóż, jeśli ktoś skończył ratownictwo ponad 13 lat temu, nigdy nie pracował w zawodzie ratownika, zmienił zupełnie branżę, nie przechodził żadnych przeszkoleń w temacie ratownictwa itd to czy może np prowadzić kursy pierwszej pomocy, zabezpieczać imorezy jako ratownik? Będąc na etacie w zupełnie innej branży i nie mając zatrudnienia w żadnej placówce zdrowia itd
    • W Państwowe Ratownictwo Medyczne / Dyskusja ogólna (PRM)
    • 2023/10/30 12:39
    • Macias Avatar
    • Ratownik nie aktywny zawodowo
    • Podepnę się pod temat. Uzyskałem prawo do wykonywania zawodu w 2015 roku i od tamtej pory czynnie nie pracowałem w zawodzie za wyjątkiem pandemii, gdzie pobierałem próbki od pacjentów w mobilnym zespole. Teraz zastanawiam się nad powrotem do zawodu. Jak ugryźć temat? Czytałem, że potrzebny jest kurs trwający 6 miesięcy. Wiecie może jak ugryźć temat? 
    • W Ratownictwo Medyczne / Kwalifikowana PP, Pierwsza Pomoc
    • 2023/10/13 21:31
    • MichałS97 Avatar
    • Staż na bloku ?
    • Witam Myślałem ostatnio nad miejsce w którym moglbym się porządnie nauczyć intubacji. Stąd pytanie czy ma ktoś doświadczenie w pracy/stażu na bloku? Czy jest to wogóle możliwe dla rm ? Z góry dziękuję za odpowiedź 
    • W Medycyna Ratunkowa / Medyczne czynności ratunkowe
    • 2023/09/17 21:29

Więcej tematów »

 

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account